Новини
2021-09-20 11:17:36
ДОБІГ КІНЦЯ МЕТОДИЧНИЙ МАРАФОН ПРОФТЕХОСВІТЯН ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ)

      Традиційно старт кожному новому навчальному року дають засідання обласних фахових секцій  викладачів загальноосвітньої підготовки ЗПО.

17 вересня 2021 року НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області проведений вебінар на тему «Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів ЗПО з предметів загальноосвітньої підготовки»  для заступників директорів  з навчальної роботи та голів методичних комісій викладачів загальноосвітніх  дисциплін ЗПО.

Участь у заході   брали     педагоги із 22 ЗПО області.

Проведення таких зустрічей  полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи у новому навчальному році, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом з тим загострити увагу на помилках та прогалинах в роботі, намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед викладачами загальноосвітньої підготовки ЗПО.

Директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Людмила Шевчук окреслила  стратегічні завданнях розвитку системи професійної освіти в сфері загальноосвітньої підготовки.

В рамках роботи вебінару були  опрацьовані нормативно-правові документи щодо організованого початку нового 2021/2022 навчального року, обговорювались особливості  навчальних  програм з предметів, оцінювання результатів навчання учнів,   вимоги щодо реалізації  компетентнісного підходу при викладанні навчальних предметів тощо (доповідачі - Тетяна Сидоренко, завідувач лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області та Лариса Щавінська, методист лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області).

 Також,  були окреслені проблеми щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами в ЗПО (доповідач - методист  лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій Юлія Ворона), атестації педагогічних працівників (доповідач - завідувач лабораторії  передового педагогічного досвіду та інформаційно-видавничої діяльності НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій Галина Тимощук),  реалізації проєкту з модернізації вебсайтів закладів профтехосвіти України (доповідач - методист лабораторії передового педагогічного досвіду та інформаційно-видавничої діяльності НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій Олександр Петров).

Світлана Дригула, заступник директора з навчальної роботи ДНЗ «Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького» розглянула питання участі ЗПО  у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2021.

 Матеріали вебінару стануть науково-методичним забезпеченням організації освітнього процесу у закладах  професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини https://drive.google.com/drive/folders/1rHOiFD2dfV8cRYZAfmkhZtWrKsTWmqrH?usp=sharing

 

2021-09-20 11:17:36
ДОБІГ КІНЦЯ МЕТОДИЧНИЙ МАРАФОН ПРОФТЕХОСВІТЯН ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ)

Традиційно старт кожному новому навчальному року дають засідання обласних фахових секцій викладачів загальноосвітньої підготовки ЗПО. 17 вересня 2021 року НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області проведений вебінар на тему «Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів ЗПО з предметів загальноосвітньої підготовки» для заступників директорів з навчальної роботи та голів методичних комісій викладачів загальноосвітніх дисциплін ЗПО .

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області