Новини
2021-09-03 14:16:36
Магістри проходять педагогічну практику на базі НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області

      Відповідно до укладеного договору про співпрацю студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) Хмельницького національного університету проходять інтерактивну практику на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

        Розпочалася інтерактивна практика 1 вересня 2021 року з організаційної зустрічі в режимі онлайн. Людмила Шевчук, директор НМЦ ПТО ПК, к.пед.н., доцент, ознайомила студентів з функціями Центру та зосередила увагу на важливості методичної складової у майбутній педагогічній діяльності.

Працівники НМЦ ПТО ПК Наталія Сиско, к.психол.н., Олена Шармалюк і Людмила Лужняк залучені до забезпечення керівництва практикою студентів. Відповідно до програми практики майбутні педагоги ознайомляться з методикою проведення вебінару, майстер-класу та навчального тренінгу.

На першому занятті Людмила Лужняк продемонструвала студентам-практикантам можливості освітніх платформ, за допомогою яких можна проводити онлайн зустрічі, розкрила методику підготовки та проведення вебінару, презентувала інструменти для організації занять: інтерактивні дошки, сервіси для проведення онлайн опитувань та створення інтерактивних вправ, підтримки зворотного зв’язку. З окремими сервісами практиканти мали змогу ознайомитися під час практичної частини заняття.

На завершення практики майбутні педагоги підготують та презентують авторські вебінари, майстер-класи та навальні тренінги.

Інтерактивна практика на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області дозволить студентам-практикантам сформувати компетентності володіння сучасними педагогічними технологіями та інструментарієм інтерактивної взаємодії зі здобувачами освіти.

2021-09-17 09:42:42
МЕТОДИЧНИЙ МАРАФОН ПРОФТЕХОСВІТЯН ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ (ДЕНЬ ДРУГИЙ)

15 вересня 2021 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області проведено засідання обласної фахової секції заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів ЗП(ПТ)О в режимі онлайн з теми: «Особливості організації методичної роботи ЗП(ПТ)О у 2021/2022 навчальному році».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області