Новини
2021-05-21 14:47:38
ПІДВИЩУЄМО ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ ПЕДАГОГІВ ЗПО

      Вже традиційним стало проведення Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області щомісячного методичного чату.

20 травня 2021р. черговий методичний захід зібрав понад сотню педагогів закладів ПТО області, які прагнуть ознайомитись з  програмними продуктами MS Office 365A1 та можливостями їх використання в освітньому процесі.

Методистка лабораторії ПК ДЕР Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Наталія Марусич продемонструвала можливості використання професійних освітніх спільнот та застосування в освітньому процесі програмних продуктів MS Office 365A1. Майстриня виробничого навчання ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Ірина Слинюк презентувала власний досвід створення презентацій у середовищі MS Office 365A1 та їх використання в освітньому процесі.

Долучившись до MS Office 365 А1 педагоги мають можливість використовувати ліцензійні продукти Office 365 та  додаткові інструменти для навчання, отримують ефективний інтструментарій як для навчання учнів так і вдосконалення інформаційно-цифрової компетентності педагогів, організувати ефективну співпрацю з учнями та педагогами.

2022-04-01 10:23:43
Перша психологічна допомога постраждалим

З метою підвищення ефективності надання соціально-психологічної допомоги постраждалому населенню й усім учасникам освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти області 31 березня 2022 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено методичний коворкінг для фахівців психологічної служби.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області