Новини
2021-05-21 14:47:38
ПІДВИЩУЄМО ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ ПЕДАГОГІВ ЗПО

      Вже традиційним стало проведення Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області щомісячного методичного чату.

20 травня 2021р. черговий методичний захід зібрав понад сотню педагогів закладів ПТО області, які прагнуть ознайомитись з  програмними продуктами MS Office 365A1 та можливостями їх використання в освітньому процесі.

Методистка лабораторії ПК ДЕР Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Наталія Марусич продемонструвала можливості використання професійних освітніх спільнот та застосування в освітньому процесі програмних продуктів MS Office 365A1. Майстриня виробничого навчання ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Ірина Слинюк презентувала власний досвід створення презентацій у середовищі MS Office 365A1 та їх використання в освітньому процесі.

Долучившись до MS Office 365 А1 педагоги мають можливість використовувати ліцензійні продукти Office 365 та  додаткові інструменти для навчання, отримують ефективний інтструментарій як для навчання учнів так і вдосконалення інформаційно-цифрової компетентності педагогів, організувати ефективну співпрацю з учнями та педагогами.

2021-09-20 11:17:36
ДОБІГ КІНЦЯ МЕТОДИЧНИЙ МАРАФОН ПРОФТЕХОСВІТЯН ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ)

Традиційно старт кожному новому навчальному року дають засідання обласних фахових секцій викладачів загальноосвітньої підготовки ЗПО. 17 вересня 2021 року НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області проведений вебінар на тему «Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів ЗПО з предметів загальноосвітньої підготовки» для заступників директорів з навчальної роботи та голів методичних комісій викладачів загальноосвітніх дисциплін ЗПО .

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області