Новини
2021-04-08 12:46:16
Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»

   5 квітня 2021 року на Хмельниччині  вперше  в онлайн  форматі з використанням дистанційних технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар».

Всього у конкурсі взяли участь 5 учасників, котрі здобувають професію «Перукар» у закладах профтехосвіти Хмельниччини.

Конкурс проводився у два тури: виконання завдання з професійно-теоретичної підготовки та виконання практичної частини.

У теоретичному турі конкурсу учасники виконували 60 комп’ютерних тестових завдань із чотирма варіантами  відповідей. Практичний тур проводився в один етап та відповідав вимогам рівня кваліфікації «Перукар ІІ класу». Конкурсанти виконували завдання за номінацією «Сучасна зачіска на основі стилю «Ретро» 60 років», на виконання якого було відведено 2,5  астрономічні години.

З метою забезпечення об’єктивності оцінювання членами журі, кожному учаснику конкурсу  присвоювався особистий номер, який відповідав порядковому номеру реєстрації заявки на участь у Конкурсі і, відповідно, всі роботи реєструвалися під даними номерами.

Оцінка роботи здійснювалась кваліфікованим журі у складі: Захарчук Людмили Іванівни, директора салону краси "THE BEAUTY BAR SIA";  Гандзюк Ольги Михайлівни, директора ПП  перукарні «Мар'яна», Соленцової Галини Миколаївни, заступника директора з навчально-методичної роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Роботи учасниць конкурсу вирізнялись сучасними напрямками моди, вдалими техніками фарбування волосся, використанням складних елементів у зачісках з урахуванням індивідуальних особливостей моделей, а використані прикраси відображали єдність стилю і гармонійну цілісність створеного образу.

Журі  відзначило якісну підготовку учасників до конкурсу, складність вибраних ними для виконання зачісок. Також оцінювалися відповідна організація робочих місць учасників, правильність виконання трудових прийомів та уміння працювати з інструментом та спеціальними засобами стайлінгу.

За підсумками конкурсу призові місця розподілились наступним чином:

І місце - Вовкович Юлія Сергіївна, учениця Державного навчального закладу «Подільський центр професійно-технічної освіти»;

ІІ місце -  Рихліцька Ліана  Артурівна, учениця Державного навчального закладу «Подільський центр професійно-технічної освіти»;

ІІІ місце –  Богачевська Вікторія  Євгенівна, учениця  Державного навчального закладу «Подільський центр професійно-технічної освіти».

Вітаємо переможницю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар» Юлію Вовкович та побажаємо Юлії гідно представити Хмельниччину на III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, який буде проводитися на базі ДПТНЗ “Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі”.

 

2021-04-30 15:17:29
Попередження насильства, булінгу в освітньому середовищі

29 квітня 2021 року для практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено вебінар на тему «Попередження насильства, булінгу в освітньому середовищі». У заході взяли участь практичні психологи і соціальні педагоги із усіх 23 ЗП(ПТ)О області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області