Новини
2020-05-25 16:43:22
У пріоритеті-проєктні технології навчання для розвитку підприємницької компетентності

       Питання професійного розвитку педагогів є наріжним каменем для методичних служб системи професійної (професійно-технічної) освіти. З метою удосконалення фахової, цифрової компетентності педагогів НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області в рамках засідання обласної фахової секції викладачів економічних дисциплін 21 травня 2020р. проведено обласний навчальний  вебінар «Застосування технології проєктного навчання у практиці підготовки кваліфікованих робітників. Вимоги до написання проєктів».

У заході взяли участь 119 педагогів із ЗП(ПТ)О України та регіональних методичних служб, в тому числі 28 учасників із 23 ЗП(ПТ)О Хмельницької області.

Директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук ознайомила учасників з особливостями організації освітнього процесу в умовах карантину.

Спікерами вебінару виступили І. Кирилюк, методист лабораторії професійної підготовки та Н. Садова, методист лабораторії ПК ДЕР,  модератор - Л. Лужняк, методист лабораторії ПК ДЕР НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.

Під час заходу І. Кирилюк узагальнила досвід ЗП(ПТ)О області із формування готовності здобувачів освіти  ЗП(ПТ)О до підприємницької діяльності, проаналізувала результати опитування учасників щодо використання проєктних технологій.

Педагогів проінформовано про діяльність   підприємницьких клубів Yep!Clubs, запропоновано  долучити  активних учнів до  YEP Starter –  програми з підприємництва, у якій вони за допомогою менторів із бізнесу можуть створити власний стартап.

І. Кирилюк окреслила організаційно-методичні підходи до організації навчальної проєктної діяльності в ЗП(ПТ)О, Н. Садова надала практичні поради щодо створення проєкту.

У ході он-лайн тренінгу «Створення навчального проєкту»,  під час якого відбувся воркшоп «Інтернет - сервіси для створення навчального контенту», учасники опрацювали основні етапи роботи над створенням навчальних проєктів,  отримали мотивацію  до активного використання проєктної технології навчання, опанували Conceptboard - мультифункціональний сервіс для спільної роботи. За допомогою сервісу Conceptboard педагоги виконували інтерактивні вправи, генерували ідеї для проєктної діяльності, у режимі реального часу вчились працювати у команді, використовуючи методи мозкового штурму, співпрацювали та обговорювали ідеї  в режимі реального часу.

2022-04-01 10:23:43
Перша психологічна допомога постраждалим

З метою підвищення ефективності надання соціально-психологічної допомоги постраждалому населенню й усім учасникам освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти області 31 березня 2022 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено методичний коворкінг для фахівців психологічної служби.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області