Обласна фахова секція

Секція педагогічних працівників професій «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Діловод», «Адміністратор», «Касир (на підприємстві, в установі, організації)»

 

 Голова секції – Хоптяр Ірина Миколаївна, заст. директора з НВР, викладач ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти».

Співголова – Воробйова Олена Анатоліївна, майстер виробничого навчання, викладач ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти».

Координатор – Кирилюк Інна Михайлівна, завідувач лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

 

Склад обласної фахової секції педагогічних працівників

 

Дата

проведення

Тема засідання

Місце проведення

Травень 2021 року

Сучасні технології як засіб реалізації компетентнісного підходу до підготовки кваліфікованих робітників економічних професій та професій діловодства

ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти»

Вересень 2021 року

Soft Skills – важливі навички для формування професійної компетентності  майбутніх кваліфікованих робітників економічних професій та професій діловодства

НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.


  

2021-12-17 15:13:34
Засідання обласних фахових секцій працівників психологічної служби ЗП(ПТ)О Хмельницької області

16 грудня 2021 року в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено засідання обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів на тему «Використання проєктивних та арт-терапевтичних технік в роботі фахівця психологічної служби ЗПО».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області