Обласна фахова секція

Секція педагогічних працівників професій «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Діловод», «Адміністратор», «Касир (на підприємстві, в установі, організації)»

 

 Голова секції – Хоптяр Ірина Миколаївна, заст. директора з НВР, викладач ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти».

Співголова – Воробйова Олена Анатоліївна, майстер виробничого навчання, викладач ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти».

Координатор – Кирилюк Інна Михайлівна, завідувач лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

 

Склад обласної фахової секції педагогічних працівників

 

Дата

проведення

Тема засідання

Місце проведення

Травень 2021 року

Сучасні технології як засіб реалізації компетентнісного підходу до підготовки кваліфікованих робітників економічних професій та професій діловодства

ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти»

Вересень 2021 року

Soft Skills – важливі навички для формування професійної компетентності  майбутніх кваліфікованих робітників економічних професій та професій діловодства

НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.


  

2021-04-30 15:17:29
Попередження насильства, булінгу в освітньому середовищі

29 квітня 2021 року для практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено вебінар на тему «Попередження насильства, булінгу в освітньому середовищі». У заході взяли участь практичні психологи і соціальні педагоги із усіх 23 ЗП(ПТ)О області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області