Обласна фахова секція

ОБЛАСНА ФАХОВА СЕКЦІЯ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ  ПРОФЕСІЙ «СЛЮСАР З РЕМОНТУ  КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ», «РИХТУВАЛЬНИК КУЗОВІВ»   

Голова секції: Ластовецький Олександр Миколайович, викладач Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького.

Співголова секції: Загіка Володимир Сергійович, майстер виробничого навчання Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького.

Координатор секції: Стасюк Микола Павлович, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

 

Склад обласної фахової секції

 

Дата проведення

Тема засідання

Місце проведення

Травень

2021 року

Соціальне партнерство як основна форма взаємодії ЗПО із виробництвом у процесі підготовки кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»

Жовтень

2021 року

Реалізація компетентнісного підходу на уроках теоретичного та виробничого навчання із застосуванням інноваційних технологій

НМЦ ПТО ПК

 

2021-04-30 15:17:29
Попередження насильства, булінгу в освітньому середовищі

29 квітня 2021 року для практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено вебінар на тему «Попередження насильства, булінгу в освітньому середовищі». У заході взяли участь практичні психологи і соціальні педагоги із усіх 23 ЗП(ПТ)О області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області