Обласна фахова секція

ОБЛАСНА ФАХОВА СЕКЦІЯ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ  ПРОФЕСІЙ «СЛЮСАР З РЕМОНТУ  КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ», «РИХТУВАЛЬНИК КУЗОВІВ»   

Голова секції: Ластовецький Олександр Миколайович, викладач Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького.

Співголова секції: Загіка Володимир Сергійович, майстер виробничого навчання Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького.

Координатор секції: Стасюк Микола Павлович, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

 

Склад обласної фахової секції

 

Дата проведення

Тема засідання

Місце проведення

Травень

2021 року

Соціальне партнерство як основна форма взаємодії ЗПО із виробництвом у процесі підготовки кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»

Жовтень

2021 року

Реалізація компетентнісного підходу на уроках теоретичного та виробничого навчання із застосуванням інноваційних технологій

НМЦ ПТО ПК

 

2021-12-17 15:13:34
Засідання обласних фахових секцій працівників психологічної служби ЗП(ПТ)О Хмельницької області

16 грудня 2021 року в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено засідання обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів на тему «Використання проєктивних та арт-терапевтичних технік в роботі фахівця психологічної служби ЗПО».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області