Обласна фахова секція

ОБЛАСНА ФАХОВА СЕКЦІЯ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ  ПРОФЕСІЙ «СЛЮСАР З РЕМОНТУ  КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ», «РИХТУВАЛЬНИК КУЗОВІВ»   

Голова секції: Ластовецький Олександр Миколайович, викладач Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького.

Співголова секції: Загіка Володимир Сергійович, майстер виробничого навчання Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького.

Координатор секції: Стасюк Микола Павлович, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

 

Склад обласної фахової секції

 

Дата проведення

Тема засідання

Місце проведення

Травень

2021 року

Соціальне партнерство як основна форма взаємодії ЗПО із виробництвом у процесі підготовки кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»

Жовтень

2021 року

Реалізація компетентнісного підходу на уроках теоретичного та виробничого навчання із застосуванням інноваційних технологій

НМЦ ПТО ПК

 

2021-09-17 09:42:42
МЕТОДИЧНИЙ МАРАФОН ПРОФТЕХОСВІТЯН ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ (ДЕНЬ ДРУГИЙ)

15 вересня 2021 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області проведено засідання обласної фахової секції заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів ЗП(ПТ)О в режимі онлайн з теми: «Особливості організації методичної роботи ЗП(ПТ)О у 2021/2022 навчальному році».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області