Обласна фахова секція

ОБЛАСНА ФАХОВА СЕКЦІЯ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ  ПРОФЕСІЙ «ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА», «СЛЮСАР З РЕМОНТУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ  МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ»

Голова секції: Барабаш Володимир Володимирович, викладач Чорноострівського професійного аграрного ліцею.

Співголова секції: Андрощук Анатолій Васильович,  викладач ДНЗ «Теофіпольський   професійний аграрно-промисловий  ліцей».

Координатор секції: Стасюк Микола Павлович, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

 

Склад обласної фахової секції

 

Дата проведення  

Тема засідання

Місце проведення

 

Лютий

2021року

 

Створення сучасного освітнього середовища при підготовці кваліфікованих робітників з професій «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування»

НМЦ ПТО ПК

 

Березень 2021року

Створення сучасного освітнього середовища важливий чинник формування професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва»

Чорноострівський професійний аграрний ліцей

 

2021-04-30 15:17:29
Попередження насильства, булінгу в освітньому середовищі

29 квітня 2021 року для практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено вебінар на тему «Попередження насильства, булінгу в освітньому середовищі». У заході взяли участь практичні психологи і соціальні педагоги із усіх 23 ЗП(ПТ)О області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області