Новини
2012-02-27 13:12:42
Засідання обласної фахової секції ІПП з професії "Слюсар з ремонту автомобілів"

       22 лютого 2012 року на базі ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» відбулося засідання обласної фахової секції  інженерно-педагогічних працівників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Учасники секції відвідали та обговорили  відкриті  уроки  виробничого навчання з  використанням  інноваційних форм, методів і новітніх виробничих технологій з застосуванням  спеціальних пристосувань та інструментів при розбірно-складальних роботах рульового керування автомобіля.

         Учасники секції обговорили шляхи удосконалення уроків  виробничого навчання з  використанням новітніх  виробничих технологій та  активізації пізнавальної діяльності учнів. О.А. Марценюк., І.В. Сковира, майстри виробничого навчання, виступили  і поділились досвідом роботи з проблемних питань семінару та внесли свої  пропозиції  щодо покращення змісту  уроків виробничого навчання, їх комплексно-методичного забезпечення.

         У роботі секції взяли участь 19 інженерно-педагогічних працівників із семи навчальних закладів, в яких  здійснюється підготовка з даної професії.

                  

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області