Новини
2012-02-23 14:33:30
Засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників деревообробних професій

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 21 лютого 2012 року на базі Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею відбулось засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників деревообробних професій на тему: «Якісне навчання – основний чинник формування професійного та конкурентоспроможного робітника». Координатор секції – методист відділу професійної підготовки Півторацька Н.В.

Метою засідання було вивчення шляхів покращення якості навчання кваліфікованих робітників.

У засіданні фахової секції прийняли участь 10 інженерно – педагогічних працівників із 7 ПТНЗ області, в яких здійснюється підготовка робітників з деревообробних професій.

П.С.Гаврилюк, заступник директора, презентував систему роботи навчального закладу, ознайомив учасників семінару з матеріально-технічною базою та особливостями навчально-виховного процесу Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею.

Учасники семінару відвідали та обговорили відкриті уроки теоретичного та виробничого навчання з тем: «Ремонт та реставрація столярно-меблевих виробів» (викладач В.П.Сідор) та «Збирання табурета на шипове з’єднання» (майстер в/н В.Г.Веселий).

Під час роботи секційного засідання було прийнято рішення:

-         Запровадити систему роботи методичних комісій за участю роботодавців з метою удосконалення навчально-плануючої документації та якості навчання учнів деревообробних професій.

-         Активізувати роботу ІПП деревообробних професій ПТНЗ області щодо створення підручників та посібників з професії.

 

 

 

 

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області