Новини
2012-02-21 14:40:15
Проблемний семінар із директорами ПТНЗ області

20 лютого  2012 року на базі  ВПУ №36 с.Балин   в рамках засідання обласної фахової секції відбувся   проблемний семінар із  директорами  ПТНЗ області з питання «Планування та аналіз розвитку професіоналізму педагогів ПТНЗ як складова забезпечення якості навчального  процесу».

У роботі семінару  взяли участь та виступили начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Очеретянко В.І., заступник начальника, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління Харчук А.М., директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Шевчук Л.І..

Очеретянко В.І., зокрема,  зупинився на питаннях вирішення ефективності господарсько-фінансової діяльності  навчальних закладів, поліпшення співпраці з місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, роботодавцями. Харчук А.М. акцентувала  увагу на важливості контролю як функціональної  складової забезпечення якості освітнього процесу в ПТНЗ. Шевчук Л.І. проаналізувала стан та результати моніторингу якості  навчального процесу відповідно до визначених критеріїв.

У практичній частині семінару директор ВПУ №36 Осипчук М.Я., заступник директора з навчальної роботи  Ходаков С.П. і методист навчального закладу  Петрова М.Я.  презентували досвід  роботи навчального закладу з  проведення моніторингу діяльності педагогічних працівників, організації внутрішньоучилищного контролю, визначення рейтингу серед педагогів та систему заохочень до творчої діяльності.

 В рамках семінару учасники ознайомилися з навчально-виробничою базою ВПУ №36 с.Балин , творчим доробком педагогів, роботою музею Зразкового  гуртка  історичної реконструкції «Скіф».

 

                    

 

 

 

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області