Новини
2012-02-13 13:42:33
Нарада керівників ПТНЗ Хмельницької області

10.02.2012 року на базі Хмельницького професійного ліцею проведено нараду керівників професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області з теми "Підсумки фінансово-господарської і навчально-виховної діяльності ПТНЗ у 2011 році та перспективні напрями розвитку професійно-технічної освіти області у 2012 році".

У роботі наради взяли участь начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Пенюшкевич С.А., заступник начальника Державної фінансової інспекції в області Яворський В.С. та начальник відділу інспектування у сфері освіти і науки цього відомства Цимбалюк О.Ф., заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Харчук А.М., головний бухгалтер ЦБ ПТО Ємець Т.А., директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Шевчук Л.І., директор Державного центру естетичного виховання учнівської молоді Григорчук Т.В., керівники ПТНЗ області, спеціалісти відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації, методисти НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

На нараді відбулася відверта і принципова розмова щодо підвищення ефективності діяльності та управління навчальними закладами.

Про результати контрольних заходів Державної фінансової інспекції України у сфері професійно-технічної освіти щодо ефективності використання коштів державного бюджету на підготовку робітничих кадрів у ПТНЗ області проінформував заступник начальника Державної фінансової інспекції в області Яворський В.С.. Начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Пенюшкевич С.А. зупинився на головних завданнях щодо забезпечення ефективності діяльності ПТНЗ в умовах регіоналізації.

Роботу наради було продовжено у секціях за відповідними напрямами.

На секції директорів та головних бухгалтерів ПТНЗ області були обговорені питання:

1. Основні напрями розвитку професійно-технічної освіти області у 2012 році (Харчук А.М. - заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації);

2. Про підсумки фінансово-господарської діяльності ПТНЗ області за 2011 рік та дотримання порядку складання фінансової та бюджетної звітності головними бухгалтерами ПТНЗ області (Ємець Т.А.- головний бухгалтер ЦБ ПТО управління освіти і науки );

3. Презентація чергового випуску науково-методичного вісника "Професійна освіта" та науково-методичного збірника "Організація виховної роботи в закладах професійно-технічної освіти" (Шевчук Л.І. – директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області).

Секція заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ розглянула питання:

1. Підготовка та організація роботи атестаційних комісій ПТНЗ відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 року № 1473 (Арич Н.В. – головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти);

2. Про здійснення моніторингу працевлаштування випускників ПТНЗ 2011 року (Буйняк О.Д. - головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки).

На секції заступників директорів з виховної роботи ПТНЗ обговорені проблеми:

1. Аналіз стану злочинності та правопорушень серед учнів ПТНЗ області (Шевчук О.В. – методист відділу науково-методичного забезпечення управлінської діяльності та виховної роботи в ПТНЗ НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області);

2. Піднесення особистісного статусу учня через форми організаційно - масової діяльності (Григорчук Т.В. - директор Державного центру естетичного виховання учнівської молоді).

 

 

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області