Новини
2012-02-10 08:50:49
Навчальний семінар підготовки резерву директорів ПТНЗ Хмельницької області

Згідно з наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 14.12.2011 року №835-но, відповідно до плану роботи управління освіти і науки обласної державної адміністрації на І квартал 2012 року та плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, з метою покращення якості підготовки та формування якісно нових управлінських кадрів керівників ПТНЗ області 9 лютого 2012 року на базі Науково-методичного центру ПТО проведено навчальний семінар із підготовки осіб, які знаходяться у резерві на посади директорів навчальних закладів системи професійно-технічної освіти.

Заступник начальника управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації А.М. Харчук ознайомила учасників семінару з основними завданнями Державної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти на 2011-2015 роки та системою, формами і методами управління ПТНЗ.

Головний спеціаліст цього управління Н.В. Арич висвітлила основні вимоги нормативно-правової бази організаційної діяльності керівників ПТНЗ.

Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії ПТО Т.А. Ємець розкрила зміст планування, фінансування та бухгалтерського обліку роботи ПТНЗ.

Працівники управління освіти і науки відповіли на запитання присутніх і запропонували перелік проблем для самостійного опрацювання.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області