Новини
2012-02-02 13:07:19
Обласний конкурс фахової майстерності з професії "Продавець продовольчих товарів"

Відповідно до планів роботи управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на базі ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій" 31 січня-1лютого 2012 року був проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Продавець продовольчих товарів" серед учнів ПТНЗ області.

У відкритті конкурсу взяли участь А.М. Харчук, заступник начальника управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Л.І. Шевчук, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, Н.В. Арич, головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації.

У конкурсі взяли участь шість учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують дану професію.

Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: „Товарознавство продовольчих товарів”, „Організація та технологія торговельних процесів”, „Основи бухгалтерського обліку”, „Охорона праці”, Техніка та механізація торговельних розрахунків та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань).

 

 

 

Практичний тур відповідав вимогам 3 кваліфікаційного розряду та проводився на базі торговельного підприємства "Фуршет", яке є базовим в організації практичної підготовки учнів .

Завдання практичного туру включали виконання :

а) роботи на реєстраторах розрахункових операцій;

б ) роботи в бакалійному відділі;

в) конкурс "Перевір свою пам'ять на увагу".

Роботи конкурсантів оцінювало авторитетне журі, до складу якого входили:

С.Б. Солоха, директор магазину "Фуршет", (голова журі); О.С. Сапрун, заступник директора по персоналу магазину "Фуршет"; Г.М. Соленцова, завідувач відділу професійної підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу.

Переможець обласного конкурсу фахової майстерності - Мілейко Лілія Леонідівна, учениця ДНЗ "Хмельницький центр професійно – технічної освіти торгівлі та харчових технологій", яка представлятиме нашу область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Продавець продовольчих товарів", що відбудеться 27 лютого-2 березня 2012 року на базі Державного професійно – технічного навчального закладу "Центр професійно-технічної освіти №4 м. Харкова".

 

 

 

 

 

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області