Новини
2012-01-24 10:52:54
Педагоги закладів профтехосвіти Хмельниччини долучилися до реалізації Всеукраїнського проекту «Відкрите інформаційне навчальне середовище системи професійно-технічної освіти»

23 січня 2012 року для викладачів спецдисциплін професій сільськогосподарського, зварювального виробництва та будівельної галузі ПТНЗ Хмельницької області та методистів Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області розпочалося підвищення фахової кваліфікації з напряму "Основи дидактичного проектування електронних програмно-педагогічних засобів" на базі ВПУ №25 м.Хмельницького.
Навчання для педагогів проводить завідувач лабораторії підручникотворення Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Шевченко Віктор Леонтійович.
У відкритті курсів взяли участь заступник начальника управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Харчук А.М. та директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Шевчук Л.І., які зазначили, що проведення такого навчання для педагогів є вимогою часу, адже проблема створення навчальної літератури, в тому числі нового покоління, яка б відповідала вимогам розроблених державних стандартів ПТО, є надзвичайно актуальною в контексті реалізації пріоритетних напрямів розвитку професійно-технічної освіти.
Підвищення фахової кваліфікації педагогів проводиться в рамках реалізації Всеукраїнського інноваційного проекту "Відкрите інформаційне навчальне середовище системи професійно-технічної освіти", який впроваджується Державним підприємством "Український науковий центр розвитку інформаційних технологій" Державного агенства з питань науки, інновацій та інформатизації України спільно з Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України.
Метою проекту є інтеграція зусиль керівників, науковців, викладачів-практиків, спеціалістів програмної інженерії в контексті розбудови відкритого інформаційного навчального середовища системи професійно-технічної освіти та ресурсної консолідації в рамках Державної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти на період 2011 – 2015 років.
В рамках реалізації проекту педагоги закладів професійно-технічної освіти Хмельниччини працюватимуть над створенням електронних підручників за новою дидактичною технологією з подальшим їх розміщенням на веб-вузлі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, що дасть змогу педагогічним працівникам та учням ПТНЗ отримувати з відкритого інформаційного навчального середовища усю необхідну навчально-методичну інформацію.
Враховуючи актуальність, науково-практичну та методичну важливість проекту між Інститутом ПТО НАПН України та Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області укладено угоду про здійснення науково-методичного супроводу розроблення електронних підручників.

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області