Новини
2012-01-17 18:49:47
Візит прем’єра-міністра України Миколи Яновича Азарова у Державний навчальний заклад «Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького»

На сьогодні особливо актуальним питанням є якісна підготовка висококваліфікованих робітничих кадрів як визначальна умова розвитку економіки держави. Ця проблема портебує постійної уваги органів державної влади.

Саме тому, 17 січня 2012 року прем’єр-міністр України Микола Янович Азаров у рамках робочого візиту у Хмельницькій області відвідав Державний навчальний заклад "Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького".

Главу Уряду супроводжували Ядуха Василь Степанович - голова Хмельницької обласної державної адміністрації, Дерикот Микола Васильович - голова Хмельницької обласної ради, Супрун В’ячеслав Васильович - директор Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

У ході візиту Прем’єр-міністр ознайомився з організацією навчально-виробничого процесу навчального закладу, який здійснює підготовку робітничих кадрів для машинобудівної галузі. Зокрема, це слюсарі-електрики з ремонту електроустаткування, слюсарі з ремонту автомобілів, рихтувальники кузовів, токарі, електрозварники на автоматичних та напівавтоматичних машинах. За п’ять останніх років у навчальному закладі підготовлено близько 1,5 тисячі кваліфікованих робітників. Щорічно 57% випускників отримують робітничу кваліфікацію з двох і більше професій.

Основними замовниками кадрів для училища та соціальними партнерами є такі відомі в області підприємства як ВАТ "Темп", ВАТ "АК Адвіс", ДП "Новатор", ТОВ ПП "Спецтехніка", ДП "Адвіс-Мотор-Україна", ВАТ "Проскурів", ТОВ "Бакалія", ВАТ "Хмельниччина-Авто", ВАТ "Поділля-плюс", Хмельницька філія "Приватбанк", ВАТ "Укрелектрокомплект". Училище тісно співпрацює з міським і обласним центрами зайнятості, здійснюючи професійну підготовку та перепідготовку безробітної молоді міста та області.

Микола Янович відвідав навчальні майстерні, ознайомився з роботою навчально-виробничої дільниці, оглянув виставку робіт технічної творчості учнів з художньої обробки металу.

Директор училища Селізар Василь Михайлович презентував систему роботи навчального закладу щодо впровадження енергозберігаючих технологій та сучасних технологій зварювального виробництва, надання платних послуг з виготовлення виробів з металу і ремонту автомобілів та реалізації обласної програми з виготовлення шкільних парт і обладнання.

У навчально-виробничій майстерні училища Микола Янович власноруч завершив виготовлення Малого Герба України, який передано у музей навчального закладу.

Микола Янович обговорив з учнями і педагогічним колективом проблеми та перспективи здобуття робітничих професій, можливості працевлаштування випускників, зосередив увагу на рівні оплати праці педагогів та зазначив, що тільки спільними зусиллями можна забезпечити розвиток та стабільність економіки держави.

На завершення візиту Прем’єр-міністр подарував учнівському колективу плазмовий телевізор.

В рамках зустрічі з Главою Уряду Директор Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Супрун В’ячеслав Васильович провів нараду з керівниками закладів профтехосвіти області з питань якісної підготовки робітничих кадрів та окреслив пріоритетні напрями роботи системи ПТО України у 2012 році.

 

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області