Новини
2011-12-20 16:12:13
Обласний семінар-практикум заступників директорів з НР ПТНЗ

20 грудня на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки проведено обласний семінар-практикум заступників директорів з навчальної роботи ПТНЗ на тему: «Формат ЗНО-2012» за участю представників Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. У ньому брали участь 25 заступників директорів ПТНЗ.

 На семінарі  розглядалося питання  внутрішнього контролю. З даної проблеми  виступила С.І. Дригула, заступник директора ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького».

Учасники семінару  отримали презентації  «ЗНО-2012»  та «Орієнтовне положення про внутрішній контроль», «Орієнтовне планування роботи заступника директора з навчальної роботи» та мали можливість придбати  навчально-методичну літературу видавництва «Ранок».

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області