Новини
2011-12-20 16:12:13
Обласний семінар-практикум заступників директорів з НР ПТНЗ

20 грудня на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки проведено обласний семінар-практикум заступників директорів з навчальної роботи ПТНЗ на тему: «Формат ЗНО-2012» за участю представників Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. У ньому брали участь 25 заступників директорів ПТНЗ.

 На семінарі  розглядалося питання  внутрішнього контролю. З даної проблеми  виступила С.І. Дригула, заступник директора ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького».

Учасники семінару  отримали презентації  «ЗНО-2012»  та «Орієнтовне положення про внутрішній контроль», «Орієнтовне планування роботи заступника директора з навчальної роботи» та мали можливість придбати  навчально-методичну літературу видавництва «Ранок».

 

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області