Новини
2011-12-20 10:45:47
Конкурс агітбригад "Моя професія - моя гордість"

 

В рамках проведення обласного профорієнтаційного заходу-конкурсу агітбригад «Моя професія – моя гордість» серед закладів професійно-технічної освіти Хмельниччини 7 грудня  2011 року у міському Будинку культури відбувся заключний п’ятий  тур півфіналу цього заходу.

Організаторами конкурсу та членами журі є представники Хмельницького обласного центру зайнятості, Державного центру естетичного виховання учнівської молоді та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Участь приймали команди семи професійно-технічних навчальних закладів: ВПУ №4 та ВПУ№25 міста Хмельницького, державних навчальних закладів «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», «ВПУ №11 м. Хмельницького» та  «Хмельницький центр ПТО торгівлі та харчових технологій», Хмельницьких професійного ліцею та ліцею електроніки.

Змагання  складались з трьох конкурсів: перший – «Професія: вчора, сьогодні, завтра» (презентація команди та актуальної професії); другий – «Професійний шарж» (команди інсценізують професійну діяльність у комічному стилі); третій – «Музичний» (оригінальна пісня, в якій співається про професію або її представників).

Переможцями конкурсу стали:

І місце – команда «Імпульс» ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» ;

ІІ місце – команда «Інтервал» ВПУ№25 міста Хмельницького ;

ІІІ місце – команда «Смакота» ДНЗ «Хмельницький центр ПТО торгівлі та харчових технологій».

Учасники конкурсу були нагороджені дипломами і подарунками.

             

            

           

          

         

       

 

 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області