Новини
2011-10-27 11:58:55
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ КЕРІВНИКІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

25 жовтня 2011 року на базі вищого професійного училища №36 села Балин відбувся семінар-практикум керівників фізичного виховання професійно-технічних закладів Хмельницької області на тему: "Вимоги до організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладах профтехосвіти. Вивчення досвіду роботи щодо викладання предмета "Фізична культура", позаурочних спортивних заходів".

Семінар відкрив директор навчального закладу Осипчук Микола Якович, який привітав учасників, презентував училище та ознайомив з історією розвитку ВПУ №36 і професіями, за якими ведеться підготовка робітничих кадрів.

Заступник начальника Хмельницького обласного управління фізвиховання та спорту Тетяна Василівна Бойко інформувала керівників фізвиховання про планування роботи по виконанню розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 р. № 360-р "Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні Року спорту та здорового способу життя", звернула увагу на організацію роботи з учнями, віднесеними за станом здоров’я до спеціальної медичної групи. Також обговорювався проект Положення про ІІІ Всеукраїнську Спартакіаду серед учнів ПТНЗ та обласної Спартакіади 2012 року. Учасники семінару отримали документацію для формування щорічної статистичної звітності за формою 2-ФК.

Завідувач сектором фізичного виховання та допризовної підготовки Хмельницького інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Олег Олексійович Шнира розповів про методичні рекомендації щодо викладання предметів "Фізична культура" та "Захист Вітчизни" у 2011-2012 навчальному році та ознайомив з вимогами щодо організації спортивно-масової роботи та військово-патріотичного виховання в ПТНЗ (на виконання розпорядження Голови Хмельницької облдержадміністрації від 11.07.2011 №278/2011-р).

Голова фахової секції викладачів фізвиховання професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області, керівник фізвиховання ВПУ№25 м. Хмельницького Віктор Іванович Окарський повідомив про особливості методики проведення уроків з фізичної культури різних розділів програми предмета (за підсумками Всеукраїнської наради - семінару "Використання різновидів рухової активності в урочний та позаурочний час викладачами професійно-навчальних закладів").

Керівник семінару, завідувач відділом виховної роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Ольга Василівна Шевчук розповіла про вимоги до атестації навчального закладу та атестації педагогічних працівників (згідно Типового положення про атестацію педпрацівників).

Наприкінці роботи семінару керівник фізвиховання Балинського ВПУ№36 Петро Едуардович Дрозда ознайомив з матеріально-технічною базою навчального закладу (стадіон, спортивне містечко, спортзал, тренажерний зал), презентував планування, організацію та проведення фізкультурно - оздоровчих і спортивних заходів і ведення ділової документації керівника фізичного виховання.

 

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області