Новини
2011-10-25 16:15:37
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

18 жовтня 2011на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбувся семінар-практикум викладачів художньої культури на тему: "Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках художньої культури".

Під час семінару були опрацьовані такі питання:

-особливості програми та планування уроків художньої культури;

- форми та методи проведення уроків художньої культури;

- презентації та відеоматеріали на уроках художньої культури;

- контроль навчальних досягнень учнів.

Методист відділу загальноосвітньої підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Погребняк Л.С. ознайомила учасників семінару з методичними рекомендаціями щодо проведення уроків художньої культури, особливу увагу звернула на форми та методи навчання та контроль навчальних досягнень учнів. В роботі семінару брали участь викладачі 24 професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області, які активно долучились до обговорення питань семінару.

Учасники семінару отримали відеоматеріали з предмета, а також мали можливість ознайомитись з літературою, представленою видавництвом "Ранок", та придбати її .

 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області