Новини
2011-10-24 16:19:46
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЕВООБРОБНИХ ПРОФЕСІЙ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 20 жовтня 2011 року на базі Шепетівського професійного ліцею було проведено засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників деревообробних професій з теми: "Якісне навчання – основний чинник формування професійного та конкурентоспроможного робітника". Координатор секції – методист відділу професійної підготовки Півторацька Н.В.

Метою засідання було вивчення шляхів покращення якості навчання кваліфікованих робітників.

У засіданні фахової секції брали участь 10 інженерно – педагогічних працівників 7 ПТНЗ області, в яких здійснюється підготовка робітників з деревообробних професій.

М.С.Більчук, заступник директора Шепетівського професійного ліцею, презентував систему роботи навчального закладу, ознайомив учасників семінару з матеріально-технічною базою та особливостями навчально-виховного процесу.

Учасники семінару відвідали та обговорили відкритий урок теоретичного навчання з теми: "Виробництво гнутих та гнутоклеєних деталей" (викладач С.Є.Кучер).

Також в ході семінару учасники ознайомились з умовами проходження виробничої практики учнів на ВАТ "Шепетівський ДОК".

 

 

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області