Новини
2011-10-13 15:21:34
Навчальний семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ Хмельницької області

12 жовтня 2011 року на базі ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське ВПУ" Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області спільно з управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації провів навчальний семінар для заступників директорів ПТНЗ з навчально-виробничої роботи на тему "Організація та проведення поетапної та державної кваліфікаційної атестації учнів".

Під час семінару були опрацьовані питання:

- нормативно-правове забезпечення організації та проведення поетапної та державної кваліфікаційної атестації в ПТНЗ;

- допуск учнів, слухачів до державної кваліфікаційної атестації;

- перелік і зміст пробних кваліфікаційних робіт. Підготовка та виконання кваліфікаційних пробних робіт;

- підбір тематики та вимоги до змісту дипломних (письмових екзаменаційних) або творчих робіт. Вимоги щодо оформлення дипломної роботи та виконання творчого завдання;

- організація захисту дипломних та творчих робіт. Присвоєння кваліфікації особам, які здобули професійно-технічну освіту.

В роботі семінару прийняла участь начальник відділу кадрів Кам’янець-Подільського колективного швейного підприємства, голова ДКК з професії "Кравець,закрійник" ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське ВПУ" Ткач М.М., яка окреслила роль соціального партнерства в удосконаленні професійної підготовки робітничих кадрів, яка відповідала б інтересам економіки регіону, роботодавців та й самих учнів.

У практичній частині семінару учасники мали змогу ознайомитися із системою та досвідом роботи ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське ВПУ", Кам'янець-Подільського професійного художнього ліцею, ДНЗ "Кам'янець-Подільський професійний будівельний ліцей" з питань організації та проведення поетапної та державної кваліфікаційної атестації, матеріально-технічною базою та комплексно-методичним забезпеченням професій ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське ВПУ" та оглянути виставку дипломних та творчих робіт ПТНЗ м. Кам’янця-Подільського.

Під час семінару НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області поширив серед учасників семінару на електронних носіях нормативно-правову базу та методичні матеріали щодо розглянутого на семінарі питання.

Учасники висловили високу оцінку змісту та практичної значущості опрацьованих, під час семінару, питань для їхньої управлінської діяльності в організації та проведенні поетапної та державної кваліфікаційної атестації учнів.

 

 

 

 

 

 

2020-03-19 15:18:16
Удосконалення нормативно-правової та фахової компетентності педагогів ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-професійний ліцей»

З метою удосконалення нормативно-правової та фахової компетентності педагогів ЗП(ПТ)О НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл. з 17 березня організовано сесію з 9 навчальних он-лайн семінарів у рамках проведення педагогічних майстерень «Заснування власної справи» та «Створення безпечного середовища при організації освітнього процесу» для 18 педагогів ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-професійний ліцей».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області