Новини
2011-10-13 15:21:34
Навчальний семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ Хмельницької області

12 жовтня 2011 року на базі ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське ВПУ" Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області спільно з управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації провів навчальний семінар для заступників директорів ПТНЗ з навчально-виробничої роботи на тему "Організація та проведення поетапної та державної кваліфікаційної атестації учнів".

Під час семінару були опрацьовані питання:

- нормативно-правове забезпечення організації та проведення поетапної та державної кваліфікаційної атестації в ПТНЗ;

- допуск учнів, слухачів до державної кваліфікаційної атестації;

- перелік і зміст пробних кваліфікаційних робіт. Підготовка та виконання кваліфікаційних пробних робіт;

- підбір тематики та вимоги до змісту дипломних (письмових екзаменаційних) або творчих робіт. Вимоги щодо оформлення дипломної роботи та виконання творчого завдання;

- організація захисту дипломних та творчих робіт. Присвоєння кваліфікації особам, які здобули професійно-технічну освіту.

В роботі семінару прийняла участь начальник відділу кадрів Кам’янець-Подільського колективного швейного підприємства, голова ДКК з професії "Кравець,закрійник" ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське ВПУ" Ткач М.М., яка окреслила роль соціального партнерства в удосконаленні професійної підготовки робітничих кадрів, яка відповідала б інтересам економіки регіону, роботодавців та й самих учнів.

У практичній частині семінару учасники мали змогу ознайомитися із системою та досвідом роботи ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське ВПУ", Кам'янець-Подільського професійного художнього ліцею, ДНЗ "Кам'янець-Подільський професійний будівельний ліцей" з питань організації та проведення поетапної та державної кваліфікаційної атестації, матеріально-технічною базою та комплексно-методичним забезпеченням професій ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське ВПУ" та оглянути виставку дипломних та творчих робіт ПТНЗ м. Кам’янця-Подільського.

Під час семінару НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області поширив серед учасників семінару на електронних носіях нормативно-правову базу та методичні матеріали щодо розглянутого на семінарі питання.

Учасники висловили високу оцінку змісту та практичної значущості опрацьованих, під час семінару, питань для їхньої управлінської діяльності в організації та проведенні поетапної та державної кваліфікаційної атестації учнів.

 

 

 

 

 

 

2020-06-26 13:08:54
Діяльність психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області у 2019/2020 н.р.

25 червня 2020 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено вебінар для практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О з питань підбиття підсумків діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини у 2019-2020 н.р.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області