Новини
2011-10-07 11:46:13
Семінар старших майстрів виробничого навчання та завідувачів навчальними господарствами аграрних ПТНЗ Хмельницької області

Відповідно до плану роботи управління освіти і науки обласної державної адміністрації , Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 6 жовтня 2011 року на базі ВПУ-38 смт.Гриців в рамках засідання обласної фахової секції старших майстрів виробничого навчання проведено семінар із старшими майстрами виробничого навчання та завідувачами навчальних господарств аграрних ПТНЗ області на тему "Роль старшого майстра щодо організації роботи навчальних господарств".

У роботі семінару взяли участь та виступили заступник начальника управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти А.М.Харчук і позаштатний радник голови обласної ради, голова Хмельницької обласної громадської організації Фонду Сталого Розвитку "Стара Волинь" Гнатюк Н.В..

Основні завдання, що стоять перед навчальними господарствами ПТНЗ, нормативно-правове забезпечення діяльності навчальних господарств та систему планування їх роботи у виступах висвітлили головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Буйняк О.Д. та завідувач відділу науково-методичного забезпечення управлінської діяльності в ПТНЗ Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Коломійчук С.Б.. Заступник головного бухгалтера централізованої бухгалтерії ПТО УОН ХОДА Дехтяренко Т.В. зупинилась на вимогах до обліку та звітності діяльності навчальних господарств.

Директор ВПУ-38 смт.Гриців Ганаба Д.Д ознайомив учасників семінару з перспективою розвитку навчального закладу та шляхами поповнення дохідної частини бюджету, оновлення матеріально-технічної бази, роботою структурних підрозділів навчального господарства. Заступник директора з навчально-виробничої роботи , в.о. завідувача навчального господарства і старший майстер цього навчального закладу Зарудзей О.І., Панчук В.І., Фещук П.П. зупинились на питаннях організації виробничого навчання, вивчення новітніх та передових технологій в умовах навчального господарства, підготовки сільськогосподарської техніки та підвищення ефективності її використання під час польових робіт.

Старший майстер та завідувач навчальним господарством ВПУ №36 с.Балин Чміль А.В. і Гай А.А. поділилися досвідом щодо системи планування переліку навчально-виробничих та сільськогосподарських робіт в умовах роботи навчального господарства, а старший майстер ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей" Романчук М.А. - дотримання правил безпеки праці в умовах роботи навчального господарства.

Під час семінару НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області поширив серед учасників семінару на електронних носіях нормативно-правову базу та методичні матеріали щодо розглянутого на семінарі питання.

Учасники семінару відзначили актуальність та практичну значимість тематики та високий рівень його підготовки й організації проведення

 

 


 

 

 

 

 


 

 

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області