Новини
2021-04-01 13:08:11
«Soft Skills» - навички для успішної кар’єри

      31 березня 2021 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено вебінар на тему «Розвиток «Soft Skills» в учасників освітнього процесу як необхідна умова успішної кар’єри» для практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О.

Наталія Сиско, завідувач лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, кандидат психологічних наук, координатор обласних фахових секцій, розкрила роль «Soft Skills» у формуванні успішної особистості та зазначила, що власну професійну кар’єру зможе вибудувати кваліфікований працівник, який вміє ставити та досягати поставлених цілей, постійно навчається, вміє працювати у команді, володіє навичками ефективної комунікації, лідерськими якостями, має творчий підхід до вирішення поставлених завдань. Велику роль у розвитку навичок «Soft Skills» у здобувачів освіти відіграють фахівці психологічної служби.

Соціальний педагог Вищого художнього професійного училища №19 смт Гриців Олена Лікнарович презентувала досвід застосування медіасервісів у роботі психологічної служби. У виступі було зосереджено увагу на ролі сучасних цифрових засобів  у формуванні у здобувачів освіти навичок «Soft Skills».

Практичний психолог Вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького Оксана Костенко ознайомила учасників вебінару з авторськими тренінгами формування комунікативних і лідерських навичок в учнів ЗП(ПТ)О. Було представлено групаналітичний досвід.

Володимир Калошин, методист Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат технічних наук, доцент, розкрив роль  позитивного мислення як важливого чинника життєтворчості особистості ХХІ століття.

Учасники вебінару, ознайовшись з успішними практиками колег щодо формування у здобувачів освіти навичок «Soft Skills», визначили подальші напрями професійної діяльності.

У заході взяли участь практичні психологи і соціальні педагоги, заступники директорів з виховної роботи та голови методичних об’єднань класних керівників із усіх 23 ЗП(ПТ)О області. Матеріали вебінару узагальнено на «Інформаційному порталі «Пофтехосвіта Хмельниччини». Відеозапис розміщено за покликанням https://www.youtube.com/watch?v=25ZGQb0Hfmg

2021-04-08 12:46:16
Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»

5 квітня 2021 року на Хмельниччині вперше в онлайн форматі з використанням дистанційних технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області