Новини
2021-03-03 20:51:14
Відбувся вебінар викладачів предмету «Громадянська освіта»

        25 лютого 2021 року відбувся вебінар для викладачів громадянської освіти ЗПО з проблеми: «Формування компетентностей на уроках громадянської освіти».

На вебінарі Вороною Ю.В., методистом НМЦ ПТО ПК, координатором секції суспільних викладачів висвітлено питання «Формування ключових компетентностей на уроках громадянської освіти  в умовах змішаного навчання – труднощі та шляхи вирішення» та здійснено аналіз навчального контенту для суспільно-гуманітарних дисциплін та блогів викладачів.

Навчальний контент для суспільно-гуманітарних дисциплін.

Досвідом роботи щодо формування компетентностей на уроках громадянської освіти через використання інтернет-ресурсу 3D Демократії в курсі громадянської освіти поділилася викладач Хмельницького професійного ліцею  Дячишина Олена Олексіївна. Учасники вебінару познайомилися з можливостями ресурсу, що дає легкий доступ учням та викладачам до усієї інформації, містить онлайн-майданчик для індивідуальної та групової роботи та автоматизований процес оцінювання.

Викладач ДПТНЗ «Славутський  професійний ліцей» Голуб Олександр Миколайович представив досвід роботи щодо реалізації пізнавальної та дослідницької діяльності здобувачів освіти під час практичних занять з предмету «Громадянська освіта».  Олександр Миколайович показав власний відеозапис уроку у формі конференції.

Запис вебінару розміщено за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ZjzlE9MCkX0&t=827s

2021-04-08 12:46:16
Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»

5 квітня 2021 року на Хмельниччині вперше в онлайн форматі з використанням дистанційних технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області