Новини
2021-02-26 18:35:56
Година спілкування у методичному чаті пройшла успішно

       В умовах стрімких змін, що відбуваються в галузі професійної (професійно-технічної) освіти педагоги мають потребу у додатковому консультуванні щодо актуальних питань організації освітнього процесу та різних аспектів їх професійної діяльності.

Основне завдання Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області – це допомога й підтримка педагогів в напрямі планування та визначення траєкторії їх професійного розвитку, впровадження компетентнісного, особистісно-орієнтованого, діяльнісного та інклюзивного підходів у навчанні, застосування нових освітніх технологій, організації освітнього процесу за різними формами, у тому числі з використанням технологій дистанційного та змішаного навчання.

Відповідно до освітніх запитів педагогів з лютого 2021р. лабораторією професійної підготовки започатковано щомісячний методичний чат для викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання, який має на меті удосконалити професійну компетентність педагогів, отримати методичні поради щодо ефективного використання застосунків та онлайн-ресурсів для навчання, у режимі реального часу дати відповіді на актуальні запитання щодо організації освітньої діяльності під час здійснення професійної підготовки кваліфікованих робітників та проводитиметься в останній четвер місяця.

До першого пілотного чату, що відбувся 25 лютого 2021р. долучилось до сотні педагогів із 23 ЗПО області. Жвавий інтерес викликали питання, що стали темою методичного заходу та стосувались здійснення змішаного (дистанційного) навчання педагогами, вимог до створення сучасного освітнього контенту, методики проведення онлайн-заняття. Спікерами виступили директорка Людмила Шевчук, заступниця директора з навчально-методичної роботи Галина Соленцова, методистка лабораторії професійної підготовки Оксана Чуйкова, методистка лабораторії ПК ДЕР Олена Шамралюк, завідувачка лабораторії професійної підготовки Інна Кирилюк.

Учасники чату відмітили своєчасність та нагальність запропонованої форми методичного консультування, що дає можливість дистанційного спілкування із фахівцями методичної служби області із актуальних проблем, отримання відповідей на питання, що хвилюють та виявили бажання і надалі долучатись до методичних чатів.

Очікуємо що надалі кількість активних учасників буде збільшуватись!

2021-04-08 12:46:16
Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»

5 квітня 2021 року на Хмельниччині вперше в онлайн форматі з використанням дистанційних технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області