Новини
2011-09-12 11:40:38
У М. ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІДБУЛАСЬ ОБЛАСНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК «АГРО ПОДІЛЛЯ-2011»

10 вересня 2011 року у м.Хмельницькому на базі ВАТ "Хмельницьке головплемпідприємство" відбулась обласна агропромислова виставка-ярмарок "Агро Поділля-2011", в якій взяли участь 20 професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області.
Відвідали виставку-ярмарку голова облдержадміністрації В.С.Ядуха, голова обласної ради М.В. Дерикот, перший заступник голови облдержадміністрації В.Д. Гаврішко, начальник управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації В.І.Очеретянко, заступник начальника управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації А.М.Харчук та інші високоповажні гості.

Навчальні заклади представили сільськогосподарську продукцію, вирощену в навчальних господарствах, високоврожайні сорти картоплі, помідорів, зернових культур, кулінарні, хлібопекарські та кондитерські вироби, колекцію спецодягу, вироби декоративно-вжиткового мистецтва, зварні та ковані вироби.Педагоги та учні Вищого професійного училища №36 с. Балин та ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей" провели майстер-клас з виготовлення ковальських виробів, а учні ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг" - з виготовлення прикрас з тіста.

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області презентував виставку науково-методичного доробку та досягнень педагогів професійно-технічної освіти Хмельниччини.

Також навчальні заклади представили засоби малої механізації, сконструйовані учнями-гуртківцями. Учасники виставки мали можливість ознайомитись з досягненнями сільськогосподарського виробництва.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області