Новини
2020-11-30 12:40:24
Відбулось онлайн засідання круглого столу викладачів предмета «Іноземна мова»

     Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 23 листопада 2020 року відбулось онлайн засідання круглого столу викладачів предмета «Іноземна мова» на тему: «Критичне мислення на уроках іноземної мови».

У заході взяли участь 26 викладачів іноземних мов ЗПО області.

Погребняк Л.С., методист лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, дала відповідь на питання «Навіщо потрібно критичне мислення викладачам та учням».

Дзюба А.С., викладач Шепетівського професійного ліцею розкрила питання щодо використання технології веб-квест на уроках іноземної мови.

Завершальним етапом засідання стало обговорення плану роботи фахової секції викладачів іноземних мов на 2021 рік.

Переглянути засідання можна перейшовши за посиланням: https://youtu.be/Wzrtz60Il_8

2020-12-21 13:38:39
ВЕБІНАР ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЙ: «ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ», «МАШИНІСТ КРАНА АВТОМОБІЛЬНОГО»

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 16 грудня 2020 року проведено семінар у режимі онлайн для педагогічних працівників професій: «Водій автотранспортних засобів» та «Машиніст крана автомобільного» з теми: «Створення сучасного дидактичного забезпечення з професії – запорука професійної компетентності та конкурентоспроможності випускників ЗПО».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області