Новини
2020-11-11 18:31:36
Емоційний інтелект як важлива складова педагогічної діяльності

       05 листопада 2020 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено вебінар для практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О на тему «Розвиток емоційного інтелекту як важлива складова педагогічної діяльності».

Під час вебінару Наталія Сиско, завідувач лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, координатор обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О, кандидат психологічних наук, висвітлила теоретичні аспекти та концепції емоційного інтелекту; ознайомила працівників психологічних служб з методами діагностики емоційного інтелекту та пропрацювала з учасниками вебінару арт-терапевтичну техніку «Малюнок емоцій».

Проведений вебінар дозволить фахівцям психологічних служб зорганізувати семінари-тренінги для педагогічних працівників з розвитку емоційного інтелекту.

Також Наталія Сиско презентувала практичним психологам і соціальним педагогам новостворений електронний ресурс – «Всеукраїнський методичний портал професійної освіти», на якому у рубриці «Психологічна служба» акумулюються методичні матеріали колег ЗП(ПТ)О України. Фахівці служби мають змогу знайомитись з успішним досвідом, а також долучитися до наповнення сайту матеріалами з власного досвіду роботи.

У заході взяли участь практичні психологи і соціальні педагоги із усіх 23 ЗП(ПТ)О області. Матеріали вебінару узагальнено, а відеозапис розміщено на Інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» http://profosvitakm.at.ua/index/materiali_oblasnikh_zakhodiv/0-177.

2021-04-30 15:17:29
Попередження насильства, булінгу в освітньому середовищі

29 квітня 2021 року для практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено вебінар на тему «Попередження насильства, булінгу в освітньому середовищі». У заході взяли участь практичні психологи і соціальні педагоги із усіх 23 ЗП(ПТ)О області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області