Новини
2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

Виховання – це творчість, це найвища коштовність, про яку повинні дбати і батьки, і педагоги. Сьогодні на ЗП(ПТ)О покладена велика відповідальність: формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадською позицією. Тому Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області проведено засідання секції заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Особливості організації виховної роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти в 2020/2021 н.р.» (онлайн). У засіданні взяли участь представники відділу профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості.

В рамках засідання розглянуто питання:

-   особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О у 2020/2021 навчальному році;

- співпраця служби зайнятості та ЗП(ПТ)О задля ефективної профорієнтації учнівської молоді;

-      основні напрями роботи фахових секцій класних керівників ЗП(ПТ)О у 2020/2021 н.р.

      Участь у засіданні взяли заступники директорів з навчально-виховної роботи 23 ЗП(ПТ)О області. Матеріали засідання узагальнено та розміщено на Іноформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» та блозі лабораторії виховної роботи. 

2020-10-08 09:03:53
«Єдиний методичний день» НМЦ ПТО ПК із ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 7 жовтня 2020 року проведено в режимі он-лайн щомісячний «єдиний методичний день» НМЦ ПТО ПК із ЗП(ПТ)О з актуальних питань організації освітнього процесу для директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи та методистів закладів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області