Новини
2020-09-17 17:13:52
Спільне засідання фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 вересня 2020 року в режимі он-лайн проведено спільне  засідання фахових секцій директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів ЗП(ПТ)О з питання «Особливості організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О Хмельницької області  у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії». У засіданні взяли участь представники  Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

В рамках засідання розглянуто питання:

- взаємодія НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області з закладами професійної (професійно-технічної) освіти в умовах пандемії;

 - особливості організації професійної підготовки робітничих кадрів в новому навчальному році;

- атестація ЗП(ПТ)О та професій  і ліцензування провадження освітньої діяльності закладами у 2020/2021 навчальному році;

-   роль методиста в організації якісного освітнього процесу в ЗП(ПТ)О;

- організація інклюзивного навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти;

- аналіз результатів проведених НМЦ ПТО ПК  обласних конкурсів:   на кращий веб-сайт закладу та    конкурс творчих робіт здобувачів освіти ЗП(ПТ)О;

- нормативно-правове забезпечення організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році;

- основні напрями роботи фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О у 2020/2021 навчальному році.

  У засіданні взяли участь керівники усіх 23 ЗП(ПТ)О області. Матеріали онлайн засідання узагальнено та розміщено на Інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини», блозі  лабораторії    науково-методичного забезпечення управлінської діяльності  та ютуб каналі НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.   

2020-10-08 09:03:53
«Єдиний методичний день» НМЦ ПТО ПК із ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 7 жовтня 2020 року проведено в режимі он-лайн щомісячний «єдиний методичний день» НМЦ ПТО ПК із ЗП(ПТ)О з актуальних питань організації освітнього процесу для директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи та методистів закладів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області