Новини
2020-06-26 13:08:54
Діяльність психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області у 2019/2020 н.р.

       25 червня 2020 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено вебінар для практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О з питань підбиття підсумків діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини у 2019-2020 н.р.

На вебінарі Наталія Сиско, завідувач лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, координатор фахових секцій, кандидат психологічних наук, здійснила аналіз діяльності працівників психологічної служби ЗП(ПТ)О області у поточному навчальному році та окреслила стратегічні завдання служби на 2020/2021н.р.

У вебінарі взяли участь практичні психологи і соціальні педагоги із усіх 23 ЗП(ПТ)О області. Матеріали вебінару узагальнено та розміщено на Інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини», блозі працівників психологічної служби  та ютуб каналі НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

https://youtu.be/0wMMjWR_xDg

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області