Новини
2020-05-21 19:05:11
Організація дистанційного навчання в період карантину в ЗП(ПТ)О області

     20 травня 2020 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області було проведено вебінар для заступників директорів ЗП(ПТ)О  з  навчальної роботи  з питань проведення підсумкового оцінювання в умовах дистанційного навчання.

Під час вебінару Тетяна Сидоренко, завідувач лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельниькій області, координатор секції, розглянула вимоги щодо підсумкового оцінювання учнів ЗП(ПТ)О, відповідно до листа   МОН №1/9-213 від 16.04.2020 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року».

Лист роз’яснює організацію оцінювання в умовах дистанційного навчання. Так, у ньому йдеться про особливості: поточного, формувального та підсумкового оцінювання, підсумкового оцінювання учнів, які навчаються за індивідуальною формою. Під час календарно-тематичного планування на 2020-2021 навчальний рік Міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній рік, а у 2-11-х класах (І, ІІ, ІІІ курс навчання у ЗП(ПТ)О) провести вхідне оцінювання рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.

Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, зібрано на окремому сайті.

В рамках роботи вебінару обговорювались  проблеми щодо організації дистанційного навчання учнів в умовах карантину у ЗП(ПТ)О:

 Прісняк Петро Васильович, заступник директора з навчальної роботи ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» презентував досвід роботи щодо контролю за освітнім процесом з предметів загальноосвітньої підготовки в період карантину;

Тютюнник Олександр Онисійович, заступник директора з навчальної роботи ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» зупинився на проблемі зворотнього зв'язку у дистанційному навчанні;

Хованець Наталя Володимирівна, заступник директора роботи з навчальної роботи Хмельницького професійного ліцею презентувала досвід роботи щодо використання електронного розкладу у роботі заступника з навчальної роботи ЗП(ПТ)О.

У вебінарі взяли участь 31 учасник із 22 закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Матеріали вебінару узагальнено та його відеозапис розміщено на Інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» https://youtu.be/5JJYForwoAc .

2020-05-25 16:43:22
У пріоритеті-проєктні технології навчання для розвитку підприємницької компетентності

Питання професійного розвитку педагогів є наріжним каменем для методичних служб системи професійної (професійно-технічної) освіти. З метою удосконалення фахової, цифрової компетентності педагогів НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області в рамках засідання обласної фахової секції викладачів економічних дисциплін 21 травня 2020р. проведено обласний навчальний вебінар «Застосування технології проєктного навчання у практиці підготовки кваліфікованих робітників. Вимоги до написання проєктів».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області