Новини
2020-03-19 15:18:16
Удосконалення нормативно-правової та фахової компетентності педагогів ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-професійний ліцей»

         Заходи запобігання поширенню коронавірусу вносять значні корективи у діяльність ЗП(ПТ)О та педагогічних працівників зокрема. У педагогів з’явилось більше часу для удосконалення фахової компетентності, розвитку ключових компетентностей для навчання протягом життя, нові можливості для опанування сучасних педагогічних технологій. Зокрема, приділяється увага удосконаленню  підприємницької та працеохоронної компетентностей. Успіх формування зазначених компетентностей у здобувачів освіти залежить від здатності педагогів до постійного пошуку форм, методів та засобів навчання, створення сучасного освітнього середовища. Досягти продуктивного формування компетентностей здобувачів освіти  можливо за умов системного, інноваційного підходу педагогів до організації освітнього процесу та освітнього середовища.

З метою удосконалення нормативно-правової та фахової компетентності педагогів ЗП(ПТ)О НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл. з 17 березня організовано  сесію  з 9 навчальних он-лайн семінарів  у рамках проведення педагогічних майстерень «Заснування власної справи» та «Створення безпечного середовища при організації освітнього процесу» для 18 педагогів ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-професійний ліцей».

Педагогічна майстерня «Заснування власної справи»  має на меті  сформувати підприємницьку компетентність як складову фахової компетентності педагога та допомогти розвитку в здобувачів освіти навичок креативності та критичного мислення, підприємливості. Педагогічна майстерня «Створення безпечного середовища при організації освітнього процесу» розвиває  необхідні компетентності щодо створення безпечного освітнього середовища при організації освітнього процесу, культуру безпеки професійної діяльності сучасного педагога.

Педагогічні майстерні передбачають опанування теоретичними відомостями та виконання практичних завдань. Педагоги, що успішно пройдуть навчання, отримають сертифікати.

2020-03-19 15:18:16
Удосконалення нормативно-правової та фахової компетентності педагогів ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-професійний ліцей»

З метою удосконалення нормативно-правової та фахової компетентності педагогів ЗП(ПТ)О НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл. з 17 березня організовано сесію з 9 навчальних он-лайн семінарів у рамках проведення педагогічних майстерень «Заснування власної справи» та «Створення безпечного середовища при організації освітнього процесу» для 18 педагогів ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-професійний ліцей».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області