Новини
2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

    Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

Під час семінару досвідом проведення профорієнтаційних квестів, тренінгів та майстер-класів поділилися практичні психологи Наталія Пенделюк (Вище професійне училище № 25 м. Хмельницького) і Ольга Остапчук (ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей»).

У грудні 2019 року на Хмельниччині, з метою популяризації робітничих професій серед учнів 8-11 класів, було проведено 46 тренінгів у 26 закладах загальної середньої освіти, якими було охоплено 1585 школярів.

Практичним психологам і соціальним педагогам ЗП(ПТ)О рекомендовано продовжити практику проведення профорієнтаційних тренінгів у 2020 році.

Водночас до участі в семінарі були запрошені соціальні партнери. Аліна Гембова, заступник начальника відділу організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості, ознайомила учасників семінару з електронними сервісами та освітнім порталом Державної служби зайнятості, що надасть можливість розширити спектр корисної для школярів та учнів ЗП(ПТ)О інформації.

З метою залучення учнівської молоді до своєчасного кар’єрного планування, розширенню їх уявлень про власну особистість та про світ професій функціонує електронний ресурс НМЦ ПТО ПК «Профорієнтаційний портал професійної освіти Хмельниччини» http://hmptoterminal.at.ua/.

Узагальнені матеріали семінару розміщено на Інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» 

http://profosvitakm.at.ua/index/materiali_oblasnikh_zakhodiv/0-177.

2020-03-19 15:18:16
Удосконалення нормативно-правової та фахової компетентності педагогів ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-професійний ліцей»

З метою удосконалення нормативно-правової та фахової компетентності педагогів ЗП(ПТ)О НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл. з 17 березня організовано сесію з 9 навчальних он-лайн семінарів у рамках проведення педагогічних майстерень «Заснування власної справи» та «Створення безпечного середовища при організації освітнього процесу» для 18 педагогів ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-професійний ліцей».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області