Новини
2011-06-23 12:17:51
НАРАДА-СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ТА ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Відповідно до плану роботи управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2011 року та плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 10 червня 2011 року на базі Вищого художнього професійного училища №19 смт Гриців та Вищого професійного училища №38 смт Гриців проведено нараду-семінар директорів та головних бухгалтерів ПТНЗ з питань діяльності ПТНЗ у 2010-2011 навчальному році та пріоритетних напрямів розвитку професійно-технічної освіти області у 2011-2012 навчальному році.

У загальній частині наради заступник начальника управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти А.М.Харчук ознайомила присутніх із змінами до деяких законодавчих актів України щодо делегування функцій управління професійно-технічними навчальними закладами. Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії ПТО УОН ХОДА Т.А.Ємець проаналізувала результати перевірки фінансово-господарської діяльності закладів ПТО КРУ і Головним фінансовим управлінням Хмельницької області та вибіркової перевірки порядку складання та затвердження кошторисів бюджетних установ.

В рамках наради проведено засідання секції директорів ПТНЗ на тему "Система роботи директора ПТНЗ з керівниками та педагогічними працівниками щодо підвищення їх професійної кваліфікації" на базі ВХПУ №19 смт Гриців. В рамках засідання завідувач відділом керівних кадрів та планування післядипломної освіти НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Коломійчук С.Б. проаналізувала стан укомплектованості навчальних закладів ПТО області педагогічними кадрами та якісного складу інженерно-педагогічних працівників ПТНЗ; заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Шамралюк О.Л. ознайомила присутніх з питанням вдосконалення змісту та форм розвитку професійної компетентності педагогів системи ПТО та стану підвищення кваліфікації педагогічними працівниками ПТНЗ області; директор ВХПУ №19 смт Гриців Демчук Н.В. висвітлила систему роботи директора ПТНЗ щодо оновлення і розширення професійної компетентності педагогічних працівників.

На засіданні секції головних бухгалтерів ПТНЗ, яке відбулося у ВПУ №38 смт Гриців, обговорено зміни у нормативно-правових актах з питань фінансово-господарської діяльності.

Учасники наради-семінару відзначили актуальність та практичну значимість тематики та високий рівень його підготовки й організації проведення.

 

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області