Новини
2019-12-03 11:26:25
На Хмельниччині стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» - 2019

         Виступом ансамблю барабанщиків «Запальні ритми» - учасники якого учні ДНЗ  «ВПУ №11 м. Хмельницького»,  25 листопада  розпочалося урочисте відкриття І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». З вітальним словом до учасників звернувся директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля. Він наголосив, що мета цього конкурсу – популяризація робітничих професій. Його організації сприяли державні установи нашої області, окремі промислові підприємства, профспілкові та громадські організації. Активно долучився до проведення цього важливого заходу і Благодійний фонд народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч». Його помічник, він же голова громадської ради  при Хмельницькій ОДА, Сергій Ковальчук побажав усім учасникам перемоги.

Промисловість нашої держави потребує широкої модернізації. Її потрібно піднімати на значно вищий технічний рівень, - наголосив у своєму вітальному слові  голова Хмельницького обласного об’єднання роботодавців та промисловців Іван Дунець. – І при цьому важливу роль мають відіграти молоді фахівці, випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

До присутніх в актовому залі Хмельницького університету управління та права, де відбувалися урочистості, звернувся також лідер учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини, учень Вищого художнього професійного училища №19 смт. Гриців Костянтин Питянчин. Голова журі Павліна Кальніченко підкреслила, що його члени, а це досвідчені працівники виробництва та сфери обслуговування Хмельниччини, професійні навички  учасників конкурсу оцінюватимуть об’єктивно.

Під час І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у дев’ятьох компетенціях   демонструватиме свою майстерність 61 учасник. Це зокрема, кондитерське, кулінарне та перукарське мистецтво, зварювальні, токарні, слюсарні, електромонтажні роботи, а також технології моди і кладка цегли.

Конкурс відбуватиметься упродовж двох днів на базі закладів професійної (професійно-технічної)  освіти.  Буде 8 локацій змагань. Нетішинський професійний ліцей – тут змагатимуться зварювальники, у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” покажуть свою вправність кондитери, у ВПУ №11 м. Хмельницького змагатимуться токарі, “Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг” прийматиме конкурсантів із перукарського мистецтва, Шепетівський професійний ліцей – електромонтажників. У Вищому професійному училищі №25 м. Хмельницького за перемогу будуть боротися майстри у компетенції “Слюсарні роботи”, а у ВПУ №4 м. Хмельницького йтиме змагання за право називатись найкращими молодими будівельниками. У ДНЗ “Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг” чекатимуть талановитих молодих технологів та дизайнерів одягу, а у Хмельницькому професійному ліцеї змагатимуться найвправніші кулінари.

Переможців відзначатимуть в урочистій обстановці 29 листопада 2019 року. Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» візьмуть участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», який відбудеться у квітні-травні 2020 року в м.Київ.

 

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області