Новини
2019-11-22 09:31:53
Правові знання – основа становлення демократичного суспільства

         Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на базі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва 12 листопада 2019 року відбувся семінар для бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти  на тему «Правове виховання учнівської молоді засобами бібліотечної роботи» .

Його учасників привітала Віра Борисівна Тарчевська, заступник директора Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва. Вона також розповіла про актуальність перебудови сучасної бібліотеки відповідно до потреб молоді. Сьогодні дедалі більшу роль відіграє бібліотека у вихованні правової культури і освіти підростаючого покоління та наданні загальнодоступної правової інформації користувачам. Тому створення умов для задоволення інформаційно-правових запитів громадян, державних і громадських структур на основі бібліотечного фонду з використанням сучасних інформаційних технологій є важливим напрямом діяльності бібліотек.

Ольга Анатоліївна Чорна, начальник відділу  Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги акцентувала увагу на важливій ролі правопросвітництва у роботі з учнями. Підвищена увага до даної проблеми пояснюється тим, що в громадян України низька правова культура, а будувати правову державу і бути безграмотними в своїх правах неможливо. Тому Ольга Анатоліївна розповіла всім присутнім про можливість отримання безкоштовної правової допомоги на Хмельниччині.

Досвідом роботи обласної бібліотеки для юнацтва щодо правового виховання учнівської молоді поділилась Ірина Григорівна Міщенко, заввідділом соціокультурної роботи Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва, а Галина Олександрівна Мартинюк, провідний бібліотекар відділу періодики цієї ж бібліотеки провела огляд-презентацію видань правової тематики.

Усі бібліотекарі закладів професійної (професійно-технічної) освіти на чолі з координатором їх фахової секції, методистом НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Людмилою Володимирівною Лужняк були безмежно вдячні колегам бібліотеки за корисні поради, практичний досвід та щиро побажали успіхів і натхнення в подальшій їхній праці.

2020-09-17 17:13:52
Спільне засідання фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 вересня 2020 року в режимі он-лайн проведено спільне засідання фахових секцій директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів ЗП(ПТ)О з питання «Особливості організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О Хмельницької області у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії». У засіданні взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області