Новини
2019-09-23 15:53:05
Особливості організації методичної роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти в 2019/2020 н. р.

      18 вересня 2019 року в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області в рамках роботи обласної  фахової секції заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів ЗП(ПТ)О  проведено семінар на тему «Особливості організації методичної роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти  у 2019/2020 навчальному році».

Планом семінару були передбачені питання:

-   опрацювання Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників;

-  організація стажування педпрацівників як одна із складових професійного розвитку;

- обговорення Порядку організації інклюзивного навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти;

-    особливості проведення атестації педагогічних працівників ЗП(ПТ)О у  2019/2020 н.р.

Під час семінару Наталія Сиско, завідувач лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, кандидат психологічних наук, ознайомила учасників із новоухваленим Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, а також окреслила основні завдання, які стоять перед регіональною методичною службою. Наталія Миколаївна представила систему роботи щодо організації та проведення  підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти на регіональному рівні.

Про  основні завдання, які стоять перед методичною службою ЗП(ПТ)О щодо планування, організації та визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників  розповіла Галина Тимощук, завідувач лабораторії передового педагогічного досвіду та інформаційно-видавничої діяльності НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Наталія Садова, методист лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області акцентувала увагу на нових підходах до організації  стажування педпрацівників, наголосила на  важливості цього навчання як одного із видів підвищення кваліфікації, ознайомила присутніх із новими базами стажування майстрів виробничого навчання, педагогів професійного навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки.

Із особливостями  організації  інклюзивного навчання у ЗП(ПТ)О, створення інклюзивного освітнього середовища та методичними рекомендаціями щодо  навчання осіб з особливими  потребами  учасників семінару  ознайомили методисти НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області  Юлія Ворона та Інна Кирилюк.

Висвітлена  інформація під час семінару дозволить методистам  якісно планувати та організовувати роботу, сприятиме підвищенню ефективності методичної служби у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини.

Матеріали семінару будуть розміщені на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» за посиланням - http://profosvitakm.at.ua/index/metodichna_robota/0-145

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області