Новини
2011-06-08 10:25:09
ГОТУЄМО ПЕДАГОГІВ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ В ПТНЗ КУРСУ «ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА ВІЛ/СНІДУ»

 

У Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області проходять курси підвищення кваліфікації методистів ПТНЗ. В рамках курсів 7 червня 2011 року старшим викладачем кафедри Каспрік Наталією Миколаївною було проведено презентаційний тренінг за програмою тренінгового курсу "Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу".

Авторами курсу Тетяною Воронцовою та Володимиром Пономаренком пропонується програма та посібники профілактичного курсу для учнівської та студентської молоді старшого підліткового та юнацького віку, яка може впроваджуватись у професійно-технічних навчальних закладах.

Методичні посібники "Захисти себе від ВІЛ" для педагога-тренера та учнів схвалені комісією з основ здоров’я науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України для використання у навчально-виховному процесі та комісією з питань інноваційної діяльності та експериментальної роботи.

На презентаційному тренінгу Наталя Каспрік ознайомила методистів ПТНЗ з концепцією профілактичного курсу, ситуацією з ВІЛ/СНІД у світі та Україні. Важливим було визначення ролі навчального закладу у профілактиці ВІЛ-інфекції. У ході тренінгу учасниками була пропрацьовано методика розвитку життєвих навичок, методичні рекомендації з організації та проведення тренінгів.

Ми впевнені, що тренінговий курс "Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу" буде впроваджуватись в професійно-технічних навчальних закладах Хмельниччини.

 

 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області