Новини
2011-06-08 10:25:09
ГОТУЄМО ПЕДАГОГІВ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ В ПТНЗ КУРСУ «ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА ВІЛ/СНІДУ»

 

У Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області проходять курси підвищення кваліфікації методистів ПТНЗ. В рамках курсів 7 червня 2011 року старшим викладачем кафедри Каспрік Наталією Миколаївною було проведено презентаційний тренінг за програмою тренінгового курсу "Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу".

Авторами курсу Тетяною Воронцовою та Володимиром Пономаренком пропонується програма та посібники профілактичного курсу для учнівської та студентської молоді старшого підліткового та юнацького віку, яка може впроваджуватись у професійно-технічних навчальних закладах.

Методичні посібники "Захисти себе від ВІЛ" для педагога-тренера та учнів схвалені комісією з основ здоров’я науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України для використання у навчально-виховному процесі та комісією з питань інноваційної діяльності та експериментальної роботи.

На презентаційному тренінгу Наталя Каспрік ознайомила методистів ПТНЗ з концепцією профілактичного курсу, ситуацією з ВІЛ/СНІД у світі та Україні. Важливим було визначення ролі навчального закладу у профілактиці ВІЛ-інфекції. У ході тренінгу учасниками була пропрацьовано методика розвитку життєвих навичок, методичні рекомендації з організації та проведення тренінгів.

Ми впевнені, що тренінговий курс "Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу" буде впроваджуватись в професійно-технічних навчальних закладах Хмельниччини.

 

 

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області