Новини
2019-09-18 16:06:58
Особливості організації виховної роботи та діяльності психологічної служби в ЗП(ПТ)О в 2019/2020 н.р.

         13 вересня 2019 року в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області в рамках роботи обласних фахових секцій заступників директорів з навчально-виховної роботи, практичних психологів і соціальних педагогів було проведено семінар на тему «Особливості організації виховної роботи та діяльності психологічної служби в закладах професійної (професійно-технічної) освіти в 2019/2020 н.р.».

Семінар було підготовлено: Н.М. Сиско, завідувачем лабораторії ПК ДЕР НМЦ ПТО ПК, канд. психол. наук; А.І. Смалюк, завідувачем лабораторії виховної роботи НМЦ ПТО ПК.

Були розглянуті питання:

-         особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О у 2019/2020 н. р.;

- зміст та напрями діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти у 2019/2020 н.р.;

-  виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» у Хмельницькій області;

-   особливості організації виховної роботи з учнями ЗП(ПТ)О щодо запобігання насильства;

-  про взаємодію ЗП(ПТ)О з представниками ювенальної превенції щодо забезпечення соціального і правового захисту та безпеки учнів, сприяння створенню безпечного освітнього середовища;

- особливості соціально-педагогічної роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування;

-     порядок організації інклюзивного навчання у закладах професійної(професійно-технічної) освіти;

- співпраця служби зайнятості та ЗП(ПТ)О задля ефективної профорієнтації учнівської молоді.

До проведення семінару були залучені: Л.Л. Тимофіїв, начальник відділу допомоги та реалізації сімейної політики Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА; С.М. Мельник, старший інспектор ювенальної превенції Хмельницького відділу превенції, капітан поліції, Л.В. Буран, головний спеціаліст служби у справах дітей Хмельницької ОДА; С.В. Мельник, в.о. директора Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти; А.М. Гембова, заступник начальника відділу профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості; О.В. Поліщук, головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи, практичні психологи і соціальні педагоги ЗП(ПТ)О отримали інструктивно-методичні рекомендації.

З матеріалами семінару можна ознайомитись на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» за посиланням - http://profosvitakm.at.ua/index/psikhologichna_sluzhba/0-126.

2019-10-02 15:12:18
ПРОФТЕХОСВІТЯНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ВИВЧАЮТЬ ДОСВІД ЧЕРНІВЕЦЬКИХ КОЛЕГ

З метою підвищення професійного розвитку, вивчення кращого педагогічного досвіду Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій 27-28 вересня 2019 року була організована поїздка заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини до ЗП(ПТ)О м. Чернівці.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області