Новини
2019-09-12 15:18:04
Відбулась обласна виставка «Агро-Поділля-2019»

  Щоб побачити все багатство подільської землі не потрібно подорожувати по Хмельниччині, варто було б лише минулої суботи відвідати обласну виставку «Агро-Поділля-2019», що відбулася за Ружичною на майданчиках біля торговельно-сервісного центру «Поділля».

    Аграрії привезли сюди і бажаючим продавали городину, зернові і технічні культури, птахівники – птицю високопродуктивних порід. Садівники пропонували різні фрукти, пасічники – продукти бджільництва. Демонстрували свої досягнення і лісівники. Представники машинобудівної галузі запрошували відвідувачів виставки ознайомитися з новою сільськогосподарською технікою.

Наша область вже вкотре займає одне з перших місць в Україні з вирощування зернових культур. У цьому доробку є чималий внесок і хліборобів, путівку в життя яким дала професійна (професійно-технічна) освіта Хмельниччини. За роки незалежності України, особливо в останній період, ця освітня система зазнала великих змін. Нині працівників агропромислового виробництва готують в десяти закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Досягнення цих колективів,  а також сьогодення висвітлювали стенди, буклети, відеоматеріали, які були представлені на обласній виставці «Агро-Поділля-2019». Відвідувачі подовгу затримувалися біля сучасного технічного обладнання навчально-практичних центрів, створених  на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти  за рахунок державного та обласного бюджетів.

 

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області