Новини
2019-09-06 14:38:37
Відбулися обласні секційні засідання викладачів загальноосвітньої підготовки ЗПО

          Традиційно старт кожному новому навчальному року дають обласні секційні засідання викладачів загальноосвітньої підготовки ЗПО.

4-5 вересня 2019 року відбулася така зустріч для заступників директорів ЗПО з навчальної роботи  та викладачів загальноосвітніх дисциплін  на тему «Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів ЗПО з предметів загальноосвітньої підготовки» (он-лайн).

У заході брали  участь   педагоги із 22 ЗПО області.

В рамках роботи вебінару були опрацьовані інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо вивчення предметів,  організації освітнього процесу у 2019-2020 навчальному  році,  ключові зміни в програмах для учнів І та ІІ курсів, вимоги щодо ведення журналів теоретичного навчання, результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року та визначені  пріоритетні  напрямки роботи у новому навчальному році.

Учасники вебінару ознайомились з матеріалами традиційної веб-конференції Національної академії педагогічних наук України  «Учені НАПН України – українським вчителям».

Всі матеріали  вебінару розміщенні на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини».

2019-09-18 16:06:58
Особливості організації виховної роботи та діяльності психологічної служби в ЗП(ПТ)О в 2019/2020 н.р.

13 вересня 2019 року в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області в рамках роботи обласних фахових секцій заступників директорів з навчально-виховної роботи, практичних психологів і соціальних педагогів було проведено семінар на тему «Особливості організації виховної роботи та діяльності психологічної служби в закладах професійної (професійно-технічної) освіти в 2019/2020 н.р.».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області