Новини
2019-09-06 14:38:37
Відбулися обласні секційні засідання викладачів загальноосвітньої підготовки ЗПО

          Традиційно старт кожному новому навчальному року дають обласні секційні засідання викладачів загальноосвітньої підготовки ЗПО.

4-5 вересня 2019 року відбулася така зустріч для заступників директорів ЗПО з навчальної роботи  та викладачів загальноосвітніх дисциплін  на тему «Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів ЗПО з предметів загальноосвітньої підготовки» (он-лайн).

У заході брали  участь   педагоги із 22 ЗПО області.

В рамках роботи вебінару були опрацьовані інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо вивчення предметів,  організації освітнього процесу у 2019-2020 навчальному  році,  ключові зміни в програмах для учнів І та ІІ курсів, вимоги щодо ведення журналів теоретичного навчання, результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року та визначені  пріоритетні  напрямки роботи у новому навчальному році.

Учасники вебінару ознайомились з матеріалами традиційної веб-конференції Національної академії педагогічних наук України  «Учені НАПН України – українським вчителям».

Всі матеріали  вебінару розміщенні на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини».

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області