Новини
2011-05-31 09:51:44
КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «ПЕРУКАР» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ОБЛАСТІ.

Відповідно до наказу управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області на базі Полонського професійного аграрного ліцею 26 травня 2011 року проведено обласний конкурс фахової майстерності з професії "Перукар" серед учнів ПТНЗ області.

У конкурсі взяли участь п’ять учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують дану професію.

Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичних турів. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: "Матеріалознавство", "Перукарська справа", "Санітарія і гігієна", "Охорона праці" .

Завдання практичного туру включали виконання:

а) салонної чоловічої стрижки з укладанням у повсякденну зачіску;

б) жіночої стрижки на довгому волоссі з укладанням у повсякденну зачіску;

в) жіночої святкової зачіски в стилі "стильні кучеряшки".

Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу, використання новітнього інструменту та інноваційних виробничих технологій при виконанні практичних завдань.

На конкурсі були присутні представники торгової марки "ЕСТЕЛЬ" російської компанії "Юнікосметик", що є одним з лідерів професійної косметики для волосся (м. Київ), які нагородили переможців обласного конкурсу фахової майстерності з професії "Перукар" та майстрів виробничого навчання, що підготували учасників конкурсу цінними подарунками.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області