Новини
2019-04-22 15:09:19
Проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів ЗП(ПТ)О області

        Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області 18 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти. Конкурс проводився на базі ДНЗ  «Подільський центр  професійно-технічної  освіти».

Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Маляр» проводився з метою  виявлення і підтримки обдарованих учнів, виховання в них творчого ставлення до обраної професії, естетичного смаку, поглиблення та удосконалення знань і навичок із професії.

Його учасниками стали учні-переможці внутрішньоліцейних конкурсів – ВПУ№4 м. Хмельницького, ДПТНЗ «Красилівський професійний  ліцей» та ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти». 

Конкурсантів привітали: директор ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Рущак М.Ю., методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Н.В. Півторацька, які побажали учасникам високого професіоналізму, творчого підходу, креативних рішень, впевненої перемоги.

Змагання проходили у два етапи: теоретичний тур і практичний. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань шляхом тестування з предметів: «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Будівельне креслення», «Електротехніка».

Завдання практичного туру відповідало кваліфікаційним вимогам маляра 4 розряду та його зміст полягав у наклеюванні багета (внутрішні і зовнішні кути), шпатлюванні стиків,  шліфуванні і фарбуванні  багета, нанесенні на підготовлену поверхню  геометричних форм згідно робочого завдання, відведенні контуру геометричних фігур від руки (без використання малярного скотчу) та фарбуванні геометричних форм згідно робочого завдання.

Роботу конкурсантів оцінювало журі у складі: директора ЛТД «Вектор» Калинюка В.В., ФОП «Ковальський» Ковальського А.В., методиста лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Півторацької Н.В.

Конкурс проходив в атмосфері доброзичливості та взаємопідтримки.

Журі відзначило, що всі учасники гідно представили заклади освіти, продемонстрували майстерність, професіоналізм, упевненість у роботі.

За результатами оцінювання конкурсних завдань журі переможцем та призерами стали:

І місце – Вовчанчин Іван,  учень ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»;

ІІ місце – Суботов Ігор, учень ВПУ№4 м. Хмельницького,;

ІІІ місце – Шевчук Назар, учень ДПТНЗ «Красилівський професійний  ліцей»

Переможці конкурсу були нагороджені  цінними подарунками.

Учень ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Вовчанчин Іван представлятиме Хмельницьку область на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів ЗП(ПТ)О  14-16 травня 2019 року в м.Вінниці.

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Маляр»!

Члени оргкомітету, журі обласного етапу конкурсу, учасники конкурсу з професії «Маляр» та наставники конкурсантів  вдячні адміністрації та педагогічному колективу ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»  за високий рівень підготовки конкурсу та теплу атмосферу його проведення.

Дякуємо майстрам виробничого навчання та викладачам за підготовку учнів!

Зичимо всім творчих успіхів!

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області