Новини
2011-05-30 13:56:50
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ ТА ВИКЛАДАЧІВ СПЕЦДИСЦИПЛІН ПРОФЕСІЙ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ З ТЕМИ: «ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ УРОКІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ ТА СПЕЦДИСЦИПЛІН НА ОСНОВІ ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

На базі ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей" 25 травня 2011 року відбулось засідання обласної фахової секції майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін професій громадського харчування з теми: "Шляхи удосконалення уроків виробничого навчання та спецдисциплін на основі використання інноваційних технологій".

У засіданні фахової секції взяли участь 26 інженерно-педагогічних працівників з 18 ПТНЗ області, в яких здійснюється підготовка з даних професій.

В ході роботи секційного засідання І.Д Гут, директор ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей", презентував систему роботи навчального закладу та ознайомив його учасників з матеріально-технічною базою та особливостями навчально-виховного процесу.

Учасники засідання відвідали та обговорили відкритий бінарний урок з теми: "Відродження традицій та обрядовості при випіканні Подільського короваю". який проводили майстер виробничого навчання професії "Кухар; кондитер" Л.І. Кулакова та викладач української мови та літератури Н.І.Земляк ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей"

Урок проводився з використанням мультимедійної техніки та нетрадиційних методів навчання, з презентацією учнями результатів пошуково-дослідницької роботи.

Під час роботи секційного засідання В.П. Петлюк, майстер виробничого навчання ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної торгівлі та харчових технологій", ознайомила учасників засідання з умовами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Кондитер" серед учнів ПТНЗ.

У ході роботи секційного засідання викладач Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею Г.М. Нефедова презентувала свій збірник практичних завдань з предмета "Технологія приготування їжі з основами товарознавства".

При підведенні підсумків секційного засідання були вироблені такі рекомендації:

1.Рекомендувати до використання у навчально-виробничому процесі в професійно-технічних навчальних закладах області збірник практичних завдань з предмета "Технологія приготування їжі з основами товарознавства".

2. Впроваджувати в навчально-виробничий процес ПТНЗ області досвід роботи майстрів виробничого навчання ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей" щодо відродження традицій й обрядовості при підготовці кваліфікованих робітників з професій громадського харчування.

3.Активізувати роботу методичних комісій ПТНЗ області щодо створення та оновлення комплексно-методичного забезпечення професій відповідно до ДСПТО.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області