Новини
2019-04-12 09:33:43
Психолого-педагогічне забезпечення профілактики агресії та насильства серед учнівської молоді

        Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 11 квітня 2019 року у рамках роботи обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О області відбувся проблемний семінар на тему «Психолого-педагогічне забезпечення профілактики агресії та насильства серед учнівської молоді».

Координатор секцій Н.М. Сиско , зав. лабораторії НМЦ ПТО ПК, к.психол.н., у своєму виступі акцентувала увагу на важливості проведення системної профілактичної роботи із залученням усіх учасників освітнього процесу: здобувачів освіти, педагогічних працівників і батьківської громадськості.

Н.М. Сиско  наголосила, що практичні психологи і соціальні педагоги у проведенні профілактичної роботи мають керуватись сучасною нормативно-правовою базою: Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» (від 18.12.2018 № 2657-VIII); методичними рекомендаціями МОН України, ММС України «Запобігання та протидія насильству» (лист МОН України від 18.05.2018 № 1/11-5480); Методичними рекомендаціями щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників з іншими органами і службами» (наказ МОН України від 02.10.18 р. №1047), яка розміщена на Блозі працівників психологічної служби ЗП(ПТ)О Хмельницької області та Інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» http://profosvitakm.at.ua/index/dlja_psikhologa/0-53.

Учасники семінару поділились позитивним досвідом проведених заходів щодо запобігання насильству та формування ненасильницьких моделей поведінки в учнівської молоді.

2019-06-10 09:59:06
Обговорення особливостей реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

6 червня 2019 року на базі Шепетівського професійного ліцею, проведено проблемний семінар на тему «Реалізація Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття професійної освіти з професій швейного виробництва». У засіданні взяли участь 15 педагогічних працівників із 10 закладів професійної освіти Хмельницької області, де ведеться підготовка кваліфікованих робітників професій швейного виробництва. Координатор секції С.В. Жухевич, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК, у своєму виступі акцентувала увагу на особливостях реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області