Новини
2019-03-29 14:03:21
Вебінар викладачів фізичної культури

          Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 28 березня 2019 року відбувся он-лайн-семінар викладачів предмета «Фізична культура» на тему «Формування  в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров'я, фізичного розвитку та підготовленості на уроках фізичної культури»

У вебінарі взяли участь 26 викладачів предмета «Фізична культура» ЗПО області.

Відкрила засідання Л.С. Погребняк, методист лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК. Лариса Сергіївна ознайомила присутніх з темою вебінару та з планом роботи.

Питання щодо щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді та статистичного звіту викладачів фізичної культури розкрила Т.В.Бойко, начальник відділу обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОНУ.

Папірович А.Г., викладач Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького поділився власним досвідом щодо формування  в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров'я, фізичного розвитку та підготовленості на уроках фізичної культури.

Наступним етапом вебінару був перегляд фрагментів відкритого уроку «Баскетбол. Вдосконалення техніки ведення м’яча та техніки передачі та ловлі м`яча і сприянню розвитку швидкості», Папірович А.Г, викладач Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького.

На заключному етапі вебінару Л.С. Погребняк, методист лабораторії загальноосвітньої підготовки розкрила питання щодо нормативно-правової бази викладача фізичної культури.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області