Новини
2019-03-21 17:21:18
Компетентнісний підхід на уроках української словесності

     Реалізація компетентнісного підходу загальноосвітньої підготовки є важливим напрямом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області. Саме з цією метою 20 березня 2019 року проведено вебінар для викладачів української мови та літератури ЗП(ПТ)О на тему «Реалізація предметних компетентностей здобувачів освіти на уроках української словесності».

Відкрила вебінар Алла Іванівна Смалюк, завідувач лабораторії виховної роботи НМЦ ПТО ПК, яка окреслила зміни, що відбуваються в сучасній освіті, ознайомила учасників вебінару з результатами моніторингу знань учнів І курсу ЗП(ПТ)О з української мови.

Про важливі питання атестації та сертифікації учасників вебінару поінформувала Галина Валеріївна Тимощук, завідувач лабораторії ППД та ІВД .

З особливостями формування предметних компетентностей на уроках української мови та літератури, з вимогами до проведення факультативних занять учасників вебінару ознайомила Іванна Валеріївна Грабарчук, викладач ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей.

Досвідом роботи щодо ефективної підготовки учнів до ЗНО з української мови поділилася Тетяна Вікторівна Степанова, викладач ДНЗ «Подільський центр ПТО».

Учасники вебінару мали змогу переглянути урок з української мови «Правопис префіксів», який провела Наталя Леонідівна Осадчук, викладач ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти».

При підбитті підсумків вебінару були окреслені основні завдання викладачів щодо підготовки учнів до ЗНО та впровадження компетентнісного підходу в освітній процес ЗПО Хмельницької області.

Усі матеріали вебінару розміщенні на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини».

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області