Новини
2019-03-21 17:21:18
Компетентнісний підхід на уроках української словесності

     Реалізація компетентнісного підходу загальноосвітньої підготовки є важливим напрямом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області. Саме з цією метою 20 березня 2019 року проведено вебінар для викладачів української мови та літератури ЗП(ПТ)О на тему «Реалізація предметних компетентностей здобувачів освіти на уроках української словесності».

Відкрила вебінар Алла Іванівна Смалюк, завідувач лабораторії виховної роботи НМЦ ПТО ПК, яка окреслила зміни, що відбуваються в сучасній освіті, ознайомила учасників вебінару з результатами моніторингу знань учнів І курсу ЗП(ПТ)О з української мови.

Про важливі питання атестації та сертифікації учасників вебінару поінформувала Галина Валеріївна Тимощук, завідувач лабораторії ППД та ІВД .

З особливостями формування предметних компетентностей на уроках української мови та літератури, з вимогами до проведення факультативних занять учасників вебінару ознайомила Іванна Валеріївна Грабарчук, викладач ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей.

Досвідом роботи щодо ефективної підготовки учнів до ЗНО з української мови поділилася Тетяна Вікторівна Степанова, викладач ДНЗ «Подільський центр ПТО».

Учасники вебінару мали змогу переглянути урок з української мови «Правопис префіксів», який провела Наталя Леонідівна Осадчук, викладач ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти».

При підбитті підсумків вебінару були окреслені основні завдання викладачів щодо підготовки учнів до ЗНО та впровадження компетентнісного підходу в освітній процес ЗПО Хмельницької області.

Усі матеріали вебінару розміщенні на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини».

2019-06-10 09:59:06
Обговорення особливостей реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

6 червня 2019 року на базі Шепетівського професійного ліцею, проведено проблемний семінар на тему «Реалізація Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття професійної освіти з професій швейного виробництва». У засіданні взяли участь 15 педагогічних працівників із 10 закладів професійної освіти Хмельницької області, де ведеться підготовка кваліфікованих робітників професій швейного виробництва. Координатор секції С.В. Жухевич, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК, у своєму виступі акцентувала увагу на особливостях реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області