Новини
2019-03-06 14:12:36
Семінар-практикум завідувачів навчально-практичними центрами (за галузевим спрямуванням) ЗП(ПТ)О Хмельницької області

      Нова ефективна система професійної освіти та навчання має стати основою економічного добробуту держави, складовою сталого розвитку суспільства, гарантом професійної самореалізації та неперервного професійного розвитку особистості впродовж життя відповідно до її інтересів та потреб економіки України. Реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки здобувачів освіти; підвищення кваліфікації фахівців ЗП(ПТ)О, підприємств, організацій, установ; впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів великою мірою покладена на навчально-практичні центри закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Питання організації роботи та результативності діяльності  навчально-практичних центрів (за галузевим спрямуванням) закладів професійної (професійно-технічної) освіти розглянуті 5 березня 2019 року під час проведення обласного семінару-практикуму завідувачів навчально-практичними центрами ЗП(ПТ)О Хмельницької області.

Л. І. Шевчук, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, зосередила увагу присутніх на важливості підвищення якості професійної (професійно-технічної) освіти шляхом забезпечення ефективної функціональної діяльності навчально-практичних центрів ЗП(ПТ)О.

Основні напрями та завдання щодо діяльності навчально-практичних центрів ЗП(ПТ)О відповідно до положень нормативних документів Міністерства освіти і науки України висвітлила заступник директора НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Л.К. Джус.

Можливості використання інтерактивної карти НПЦ України щодо вивчення та поширення досвіду їх роботи презентувала методист лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК Н.П. Садова.

Досвідом  роботи навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» з учасниками семінару-практикуму поділилась в.о. директора закладу освіти Є.С.Царьова. 

На завершення роботи завідувачі НПЦ обмінялись досвідом щодо результатів діяльності навчально-практичних центрів ЗП(ПТ)О області та обговорили  завдання щодо виконання листа Директорату професійної освіти МОН України №23-28 від 20.02.2019.

Матеріали обласного семінару систематизовано та розміщено на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини».

2019-05-23 15:27:45
Конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

Ринок праці вимагає сьогодні висококваліфікованих робітників в усіх галузях економіки та сфери обслуговування. Для їх підготовки працівники ЗП(ПТ)О області постійно вдосконалюють навчально-виховний процес, вишукують нові форми та методи, які б допомогли здобувачам освіти глибше і краще опанувати свою майбутню професію. Саме виявити та підтримати на належному рівні кращий педагогічний та виробничий досвід, який полягає у впровадженні нововведень у систему підготовки робітничого персоналу, мав на меті обласний конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся під егідою НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області за активної підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області